تاریخ انتشار بسته چندنفره بازی Final Fantasy 15 مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۱۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۴:۳۰

«اسکوئر‌ انیکس» (Square Enix) امروز در خبری تاریخ انتشار بسته گسترش‌دهنده آنلاین چند‌نفره بازی Final Fantasy 15 را که Comrades نام دارد بر روی پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بسته Comrades ابتدا قرار بود در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی برای منتشر شود که کمپانی «اسوکئر انیکس» به دلایل بهبود نهایی و ایجاد بهترین تجربه ممکن، عرضه آن را به تاخیر انداخت. اما سرانجام امروز این ناشر تاریخ انتشار بسته چند‌نفره بازی Final Fantasy 15 بر روی پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان را ۲۴ آبان ۹۶ اعلام کرد که دو هفته با زمان انتشار قبلی یعنی ۱۰ آبان تفاوت دارد.

بسته گسترش‌دهنده Comrades به بازی اصلی جهت اجرا نیاز دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت مورد‌نظر خود را در بازی بسازند و با سه بازیکن دیگر از سایر نقاط جهان یا از میان دوستان خود، وارد حالت چند نفره شوند و به انجام ماموریت‌های آنلاین بازی بپردازند.

لازم به ذکر است بسته Comrades رایگان نبوده و به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از سیزن پس ۲۵ دلاری بازی به فروش خواهد رسید. همچنین این آخرین بسته بازی نبوده و بسته‌الحاقی داستانی و تک‌نفره Episode Ignis در ماه دسامبر عرضه خواهد شد. اسپین آف واقعیت مجازی بازی Final Fantasy 15 به نام Monster of the Deep نیز در تاریخ ۳۰ آبان ۹۶ بر روی هدست پلی‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد.

بازی Final Fantasy 15 در تاریخ ۹ آذر ۹۵ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد. نسخه رایانه های شخصی بازی نیز قرار است اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: