کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان این ماه می‌توانند بازی de Blob را تجربه کنند

توسط محسن منوچهری در ۱۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

شرکت THQ Nordic بازی de Blob را به کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان می‌آورد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.


در آبان ماه سال جاری (نوامبر) بازی de Blob برای دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌گردد. شرکت Blue Tongue Entertainment بازی de Blob را در سبک پلتفرم/ پازل در سال ۲۰۰۸ میلادی روی کنسول Wii با همکاری شرکت THQ منتشر کرد. این بازی امسال توسط THQ Nordic برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد. لازم ذکر است که حق مالکیت بازی توسط THQ Nordic در سال ۲۰۱۴ خریداری گردید. نسخه موبایل این بازی هم‌زمان با معرفی نسخه دیگر کنسول‌ها معرفی شد، درحالی‌که نسخه پورت نسخه Nintendo DS بازی به‌عهده استودیو Halfbrick گذاشته شد که هی‌چوقت وارد بازار نشد. نسخه دوم بازی de Blob در سال ۲۰۱۱ میلادی برای Wii، پلی‌استیشن ۳، DS و اکس‌باکس ۳۶۰ معرفی شد.

در بازی de Blob بازیکنان دنیایی تک‌رنگ را ملاقات می‌کنند که مردم و موجودات داخل آن تشکیل شده از رنگ و جوهر هستند. هدف در این بازی بازگرداندن رنگ به دنیای آنها است که توسط evil I.N.K.T. Corporation دزدیده شده، شرکتی که رنگی بودن را جرم محسوب می‌کند.

در ادامه لیست ویژگی‌های بازی را مشاهده می‌کنید:
۱. از بین بردن I.N.K.T. Corporation با روش‌هایی مانند پرش و خرد کردن که همراه با امتیاز اضافی است و در نهایت باعث ایجاد یک انقلاب و نجات شهر Chroma City از بی‌رنگ شدن همراه است.
۲. پیوستن به گروه انقلابیون رنگ که در حال مبارزه با Comrade Black هستند با استفاده از برج‌های آتشین، شوک الکترونیکی و برج‌های جوهری قصد از بین بردن رنگ در این شهر را دارد.
۳. آزادسازی دوستان خود از دنیای سیاه و سفید با رنگ‌آمیزی شهر و مبارزه هم‌زمان با جاخالی دادن از تجهیزات دشمن مانند توپ‌ها، تانک و سربازهای جوهری.
۴. به‌دست آوردن کنترل شهر Chroma با قابلیت تجربه بازی به‌صورت چهارنفره در ۸ حالت یا مد.
۵. طراحی و رنگ‌آمیزی دل‌خواه شهر Chroma که از پل‌ها، آسمان خراش‌ها و یک سرزمین بزرگ تشکیل شده که همراه با موسیقی و الگوهای خود شهر را نجات دهید.

کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۲۳ آبان‌ماه (۱۴نوامبر) می‌توانند این بازی را تهیه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: