1دیدگاه

تماشا کنید: تریلر جدید God of War داستان مرگ غول سنگی را روایت می‌کند

توسط در 1 سال پیش
 

در تریلر جدید God Of War به کشمکش‌های باستانی میان پدران و پسران پرداخته می‌شود و چگونگی شکل‌گیری سرزمین میدگارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

به‌تازگی Sony Interactive Entertainment همراه با استودیوی SCE Santa Monica برای بازی مورد انتظار God Of War ویدیوی منتشر کرده‌اند.

تریلر در حقیقت هیچ‌ بخشی از گیم‌پلی بازی را نشانمان نمی‌دهد و تا حدودی به نمایش خیمه‌شب بازی ما ایرانی‌ها نزدیک است، اما همچنان سر در آوردن از گوشه‌ او کنار دنیای پر راز و رمز و اسرارآمیز خدای جنگ بسیار هیجان انگیز است.

تریلر  داستان شخصیت غول‌سنگی بانام Thamur را روایت می‌کند. Thamur در حال ساخت دیوار عظیمی برای محافظت از شهر Jotunheim در برابر Thor است. اما پسرش Harintor او را در ساخت بنا یاری نمی‌کند زیرا غرور جوانی او این اجازه را به‌او نمی‌دهد تا بغیر از نبرد راه دیگری را در مقابل دشمنان انتخاب کند، نزاع میان پدر و پسر بالا می‌گیرد تا Harintor می‌گریزد پدر دربه‌در دنبال پسرش همه‌جا را جستجو می‌کند تا در میدگارد به Thor برخورد می‌کند، نبردی میان آن دو شکل می‌گیرد و Thamur به‌طرز وحشتناکی کشته می‌شود و مرگ او سرنوشت میدگارد را برای همیشه تغییر می‌دهد.

مطمئنا داستان جالبی است و تنها باید منتظر بمانیم تا بفهمیم این داستان چه ارتباطی با بازی God Of War دارد.

بازی God Of War در اوایل سال 2018 میلادی به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. هم‌اکنون در زیر می‌توانید تریلر نام‌برده را مشاهده کنید:

 

 

شما باید ورود برای ارسال نظر