اپلیکیشن جدید Pokémon به‌زودی عرضه می‌شود

توسط مرتضی ق. در ۱۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۳۰

به‌دنبال موفقیت گسترده «پوکمون گو» (Pokémon GO) در سال گذشته، تعجبی ندارد که شرکت پوکمون به توسعه و ساخت برنامه‌ای دیگر با موضوع پوکمون علاقه نشان دهد. با این‌حال، اپلیکیشن جدیدی که به زودی عرضه می‌شود تا حدودی برای همه غافلگیرکننده است؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

BulbaNewsNOW یکی از منابع غیررسمی اما دقیق در مورد مسائل ریز و درشت پیرامون پوکمون، اخیراً با انتشار توئیتی اعلام کرده است که به زودی برنامه جدیدی به نام Pikachu Talk عرضه خواهد شد. این نرم‌افزار طبق شنیده‌ها رایگان خواهد بود و با Google Home و Amazon Alexa سازگار است. با کمک این برنامه افراد قادر خواهند بود با Pikachu صحبت کنند؛ معنی این گفته هنوز نامشخص است.

برخی مدعی‌اند که این نرم‌افزار به بازی Hey You, Pikachu! مرتبط است که در سال ۱۹۹۸ برای نینتندو ۶۴ عرضه شد. در آن بازی بازی‌کنندگان می‌توانستند با اتصال یک میکروفون به کنسول با Pikachu ارتباط برقرار کنند و فعالیت‌های مختلفی انجام دهند. شباهت برنامه جدید به آن بازی کمی بعید است و به نظر می‌رسد که تنها جایگزینی باشد برای صدای Amazon Alexa و Google Home.

به هر حال، از آن‌جا که این بازی برای عرضه در ژاپن تا قبل از پایان سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده، به زودی پاسخ همه سوالات را خواهیم دانست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید