با پیش‌خرید Resident Evil 7 Gold Edition قیمت آن تا ۳۰ یورو تخفیف می‌خورد

توسط افراسیاب در ۱۶ آبان ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۳

نزدیک به یک ماه به زمان انتشار نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 7 باقی مانده است، که در صورت پیش‌خرید آن می‌توانید باقیمت ۳۰ یورو معادل یک میلیون ریال بازی را تهیه کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Resident Evil 7 Gold Edition به‌طور دقیق در ۲۱ آذر سال جاری منتشر خواهد شد. که درصورتی‌که در هفته جاری این بازی را از فروشگاه Tesco خریداری  کنید، نسخه فیزیکی آن را می‌توانید با تخفیف قابل‌توجهی تهیه کنید.

لازم به‌ ذکر است این تخفیف تنها شامل نسخه‌های کنسولی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بوده است و این تخفیف برای کاربران رایانه‌های شخصی تعلق نمی‌گیرد. پس اگر قصد خرید نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 7 را دارید بهتر است هرچه سریع‌تر تا مهلت تخفیف آن پایان نیافته‌ است اقدام کنید.

خرید بازی Resident Evil 7 Gold Edition برای پلی‌استیشن ۴

خرید بازی Resident Evil 7 Gold Edition برای اکس‌باکس وان

برای کسانی که اطلاعی راجع به نسخه Resident Evil 7 Gold Edition ندارند لازم به ذکر است در این نسخه علاوه بر بازی اصلی به‌صورت کامل شامل تمامی بسته‌های الحاقی‌ای که تاکنون برای بازی منتشرشده و بسته‌های الحاقی Not A Hero مرحله‌ای که کاربران در آن کنترل شخصیت محبوب و شناخته‌شده Chris Redfield را بر عهده می‌گیرند و بسته End Of Zoe که به اتفاقات پس از پایان نسخه اصلی بازی می‌پردازد که هردو بسته نیز در روز مشابه ۲۱ آبان ماه برای دانلود در اختیار دارندگان بازی قرار خواهد گرفت.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Resident Evil 7 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: