شبکه تلویزیونی Showtime می‌خواهد «بازی تاج و تخت» خودش را بسازد

توسط محسن منوچهری در ۱۵ آبان ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

شبکه تلویزیونی Showtime در حال آماده‌سازی مقدمات برای همکاری با «لین مانوئل میراندا» است تا سریالی چون بازی تاج و تخت (Game of Thrones) بسازد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این شبکه کابلی به‌صورت رسمی سفارش ساخت سریالی براساس «سرگذشت شاه‌کش» (The King Killer Chronicle) را به تهیه‌کننده اصلی سریال «همیلتون» داده است. نکته جالب دیگر نیز در این همکاری ساخت موسیقی توسط این شخص است.
داستان سرگذشت شاه‌کش براساس رمانی با همین نام توسط پاتریک رُترِس نوشته شده است. ماجرا در مورد یک جادوگر بدنام به نام Kvothe است که داستان اتفاقات زندگی خودش را بازگو می‌کند. شبکه Showtime در خصوص این اقتباس می‌گوید:

داستان سرگذشت شاه‌کش تشکیل شده از چندین شخصیت سرگردان که در دل جهان خاص و هیجان‌انگیز «تِمِرانت» (Temerant) به ماجراجویی می‌پردازند که باعث قوطه‌وری بینندگان با قهرمانان غیرمنتظره، مکان‌هایی مرموز و نیروی ترسناک سیاه می‌گردد. اتفاقات این ماجرا به قبل از کتاب اول این مجموعه به نام اولین باد برمی‌گردد.

میراندا در همین راستا می‌گوید:

شبکه Showtime همیشه داستان¬سرایی شخصیت¬های قهرمانانه را دوس دارد. مجموعه شاه¬کش اثر پاتریک رُترِس از معدود آثار با داستان‌سرایی قوی است که تا به حال خوانده‌ام. من نباید بیشتر از این برای کمک به ساخت فضای دنیای شگفت‌انگیز و موسیقی آن بر روی صفحه ذوق کنم.

علاوه بر میراندا، در این پروژه «جان راجرز» به عنوان شورانر (Showrunner – شخصی است که بر همه مراحل ساخت سریال تلویزیونی نظارت دارد و در بعضی مواقع از کارگردان تاثیر بیشتری در اثر تولید شده دارد).
مجموعه سرگذشت شاه‌کش با وجود مانوئل میراندا و جان راجرز باعث می‌گردد شبکه Showtime وارد یک مسیر جدید از ژانری قوی و خاص گردد.
مدیر برنامه‌های این شبکه اضافه می‌کند ما نمی‌توانیم برای ساخت یک دنیای جدید با چنین تیم با استعدادی بیشتر از این صبر کنیم.
اولین معرفی سرگذشت شاه‌کش توسط «لاینزگیت» (Lionsgate) در سال ۲۰۱۵ میلادی بود و میراندا در سال ۲۰۱۶ به عنوان تهیه‌کننده معرفی گردید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: