استودیو سازنده بازی Torchlight توسط Perfect World بسته شد

توسط افراسیاب در ۱۴ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۵۴

انتشارات Perfect world توسعه‌دهنده بازی Torchlight بانام Runic Games را تعطیل کرد که اعضای بسیاری از تیمی که پشت بازی Gigantic بودند، از کار برکنار شدند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

ناشر چینی Perfect world دیروز اعلام کرد استودیوی بخش سیاتل یعنی همان‌جایی که Runic Games در آن تاسیس شده‌ است، بسته خواهد شد.

بنا بر آنچه‌ که در بالا می‌توان برداشت کرد شرکت، تیم Motiga را نیز تعطیل خواهد کرد. تیمی که بازی جدید آنها Gigantic در تیر سال جاری منتشر شد. با‌این‌حال Perfect Word گفت به‌روزرسانی بعدی این بازی در ماه نوامبر برجای خود باقی است.

همچنین Perfect Word ادعا می‌کند که آنها قصد دارند به‌ پشتیبانی رشد بازی‌های محبوب Torchlight ادامه دهند. طبق ادعای شرکت آن‌ها این کار را برای تمرکزشان برای سرویس‌ رسانی بر روی بازی‌های آنلاین گذاشته‌اند. و تعطیلی Runic را غیر مرتبط با اتفاقات Motiga می‌دانند.

دیروز آقای Marsh Lefler مدیر استودیو Runic Games یک پست در وب‌سایت این شرکت گذاشت که قسمتی از آن را در زیر می‌توانید بخوانید:

بسیار از این گفته متاسفم که امروز آخرین روز کاری Runic است. کارکنان ما برای ما همانند خانواده بودند و ما بر آن‌ها تمرکز کرده ایم، و کمکشان می‌کنیم تا جای‌ دیگری را پیدا کنند که آن‌جا را بتوانند خانه صدا کنند.

وی در ادامه افزود:

برای کسانی که طرفدار سری Torchlight هستند، خبرهایی در  راه است. و برای تمامی طرفدارانمان، تعطیل شدن Runic به معنای پایان انجمن و سرویس‌های چندنفره مان نیست و ما همچنان به پیشرفت ادامه خواهیم داد.

آخرین بازی‌ای که توسط استودیو Runic Games ساخته شد بازی HOB برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ بود، که در مهر سال جاری روانه بازار شد. یک بازی تک‌نفره اکشن ماجراجویی که کاربر در آن باید به بازسازی سیاره بهم‌ریخته با کمک حل پازل می‌پرداخت.

البته شرکت بیشتر به‌ خاطر بازی اکشن نقش‌آفرینی Torchlight شناخته می‌شود که قسمت اول آن در سال ۲۰۰۹ و قسمت دوم آن درسال ۲۰۱۲ منتشر شدند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: