امکان ارائه سرویس EA Access به پلتفرم‌های دیگر از زبان الکترونیک آرتز

توسط سهیل حسینی در ۱۴ آبان ۱۳۹۶ , ۱۱:۱۶

در طول کنفرانس مطبوعاتی شرکت الکترونیک آرتز با سرمایه‌گذاران، تحلیل‌گران و ناشران برتر برگزار شده بود، این شرکت اعلام کرد امکان دارد سرویس EA Access بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طول این همایش، آقای «اندرو ویلسون» مدیر اجرایی شرکت پیرامون این موضوع توضیحاتی ارائه داد:

سرویس‌های اشتراکی ما مانند EA Access و Origin Access موجب شده تا بازیکنان بیشتری از سراسر جهان را به سمت ما جذب کند. تعداد بازیکنانی که در این سرویس مشترک می‌شوند هم‌چنان روند رو به رشدی را طی می‌کند و باید این انتظار را از ما داشته باشید که این سرویس را به پلتفرم‌ها بیشتری ارائه کنیم.

این همان مفهومی بود که مدیر مالی شرکت، آقای «بلیک جورگنسن» اشاره کرد که گفته شد ما این سرویس را به احتمال زیاد بر روی دیگر پلتفرم‌ها خواهیم دید. «جورگنسن» هم‌چنین اشاره کرد، با استفاده از این سرویس کاربران می‌توانند با قیمتی مناسب به تعداد زیادی بازی دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر، این سرویس بر روی اکس‌باکس وان با نام EA Access و برای رایانه‌های شخصی با نام Origin Access شناخته می‌شود. در این کنفرانس درمورد این‌که سرویس مذکور در آینده بر روی چه پلتفرم‌هایی عرضه خواهد شد، چیزی به میان نیامد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: