کمیک بوک Bloodborne: The Death of Sleep معرفی شد

توسط افراسیاب در ۱۳ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۱

Titan Comics قصد انتشار کمیک‌بوکی اقتباس‌شده از بازی Bloodborne را دارد که برای عرضه در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شاید بیاد بیاورید که در این اواخر انتشارات Titan Comic به همراه شرکت «بتسدا» بسیاری از عناوین جدید خود مانند Wolfenstein 2: The New Colossus ،The Evil Within 2  وDishonored 2  را در رسانه کمیک بوک برای عطش بیشتر طرفداران اقتباس کرده است. هم‌اکنون Titan دوباره با خبر انتشار بازی محبوب Bloodborne بازگشته تا با دل بسیاری از هواداران این عنوان بازی کند. 

طبق گزارش خبرگزاری Games Radar انتشارات Titan Comics عنوان Bloodborne: The Death of Sleep را منتشر خواهد کرد، که داستان آن حول شخصیت شکارچی بی‌نامی می‌چرخد که در خیابان‌های Yharnam به شکار و مسائل اسرارآمیز می‌پردازد. این کتاب به‌قلم Ales Kot نوشته می‌شود و تصاویر آن با هنرمندی Piotr Kowalski کشیده خواهد شد.

هنوز مشخص نشده‌ است که داستان کتاب، پیش، پس و یا در زمان وقوع حوادث داستان بازی رخ می‌دهد. اما آن‌گونه که Kot ادعا می‌کند باید بسیار هیجان‌انگیز باشد زیرا او بسیار آشنا با دنیای Bloodborn است:

بسیار مفتخرم که در دنیای Bloodborn در حال کار هستم. دنیایی بسیار مرموز، عجیب، خوف‌ آور، ترسناک و خون‌آلود. که هیچ نشانه‌ رمانتیکی در آن یافت نمی‌شوند. با کله‌ای خراب و بی‌روح به سمت ماه‌خونین پیش می‌روید. که  تصاویر آن توسط هنرمند خوش‌ذوقی به نام Piotr Kowalski کشیده خواهد شد.

Bloodborne: The Death of Sleep در فوریه ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. اما اگر برای قدم‌ گذاشتن در خیابان‌های Yharnam توانایی صبر تا فوریه را ندارید، می‌توانید با دانلود مد جدید بازی Dark Souls با صلاح‌های بازی Bloodborn به تجربه بپردازید.

تصویر هنری نام برده شده را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: