نسخه کامل و بسته‌الحاقی بازی The Surge اواسط آذرماه منتشر خواهد شد

توسط سید محمود حسینی در ۱۳ آبان ۱۳۹۶ , ۱۸:۳۰

Deck13 و Focus امروز در اطلاعیه‌ای، رسما انتشار یک بسته‌الحاقی برای بازی The Surge خبر دادند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بسته‌الحاقی با نام The Surge: A Walk In The Park منتشر خواهد شد و براساس برخی حدث و گمان‌ها، قرار است جریان بازی را به یک محیط سرسبز و پارک مانند بکشاند. به نظر می‌رسد بسته‌الحاقی A Walk In The Park در اواسط آذر ماه (اوایل ماه دسامبر میلادی) و به همراه نسخه The Surge: Complete Edition عرضه شود.

محیط جدید در نسخه A Walk In The Park، بزرگ‌تر و پررنگ و لعاب‌تر از کارخانه‌هایی با درون‌مایه ترس در نسخه اصلی است؛ البته لازم به ذکر است که به همان اندازه نیز کشنده و مرگبار است! جهان CREO جایی است که این ماجراها در آن اتفاق خواهد افتاد، زمانی فقط یک پارک سرگرمی و زیبا بوده است که توسط CREO ساخته شده است. شرکتی نام آشنا برای کسانی که بازی The Surge را بازی کرده اند و تمام کارکنان آن و خانواده‌هایشان را می‌شناسند. تمام اتفاقات از آن جایی شروع می‌شود که کنترل ربات‌های جهانی CREO از دست آن‌ها خارج می‌شود در حالی‌که آماده هستند تا در صورت مشاهده هر چیز، فقط یک کار را انجام دهند، کشتن!

خارج از این محدوده جدید، دشمنان جدید و یک باس جدید نیز اضافه شده است. به‌همراه ۱۶‌ اسلحه، Set و Implantهای جدید. برای کسانی که هنوز بازی اصلی را خریداری نکرده‌اند و تنها نمونه آزمایشی و Free Demo را در اختیار دارند، این می‌تواند فرصت خوبی باشد، زیرا آن‌ها می‌توانند با یک تیر دو نشان زده و با خرید نسخه Complete، به هر دو نسخه The Surge و A Walk In The Park دسترسی پیدا کنند.

می‌توانید تعدادی تصاویر از لوکیشن‌های مختلف این بازی را مشاهده کنید. The Surge: A Walk In The Park و The Surge: Complete Edition، در اواسط آذرماه برای PC، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نسخه کامل و بسته‌الحاقی بازی The Surge اواسط آذرماه منتشر خواهد شد”

  1. milad_negah گفت:

    نمی دونم چرا خیلی زود از بازیش خسته شدم و نصفه رهاش کردم . شاید به دلیل سختی بیش از حد بازی بود :۲۳: :16:

    ۰ ۰