تاریخ انتشار بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بر روی اکس‌باکس وان مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

استودیو PUBG Corp اطلاعات جدیدی از عنوان در دست ساخت خود، یعنی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر کرد که شامل تاریخ انتشار آن بر روی اکس‌باکس وان و غیره است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، نسخه اکس‌باکس وان در تاریخ سه شنبه، ۲۱ آذر منتشر خواهد شد. این درحالی است که نسخه رایانه‌های شخصی سال ۲۰۱۸ از دسترسی اولیه خارج خواهد شد. در حالی که مدتی است واژه «انتشار انحصاری برای کنسول» سر زبان‌ها می‌چرخد، سایت PUBG نیز این جمله را یادآورد شده است؛ حال سوال این‌جاست آیا طرفداران این بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ به این بازی دست پیدا خواهند کرد یا خیر؟

توسعه‌دهنده هم‌چنین تایید کرد که نسخه‌های دو پلتفرم با هم فرق خواهد داشت، هم‌چنین اشاره شد که نسخه وان از طریق به‌روزرسانی‌های متفاوت اطلاح خواهد شد. بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds ابتدا در فروردین ماه سال جاری از طریق شبکه استیم به صورت دسترسی اولیه برای رایانه‌های شخصی منتشر شد.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در سبک تیراندازی بتل‌رویال بوده که بازیکنان را وارد جزیره‌ای با مساحت بسیار بزرگ می‌کند و صد بازیکن باید برای زنده ماندن تلاش کنند. در نهایت آخرین کسی که بتواند زنده بماند، برنده میدان است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: