سونی پس از معرفی سطح جدیدی از خشونت بازی‌های پلی‌استیشن گفت «ما به خالقانمان باور داریم»

توسط افراسیاب در ۱۱ آبان ۱۳۹۶ , ۲۱:۱۲

«سونی» اظهار می‌کند که به تیم‌های توسعه‌دهنده خود که در حال ساخت بازی‌هایی با خشونت‌ بی‌پروا و محتوایی عمیق هستند، اعتماد دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طی‌ مصاحبه‌ای با سایت VG247 در پاریس، سونی گفت که این وظیفه پلی‌استیشن است که به مصرف‌کنندگان از بابت تحت کنترل‌ داشتن و اولویت قرار دادن سلایق بازار اطمینان‌ خاطر دهد.

سونی در هفته گیم پاریس دو ویدیوی شوک دهنده نشان داد که هرکسی توانایی مشاهده چنین سطحی از خشونت و واقع‌گرایی را نداشته باشد.

در ویدیوی اول از بازی Detroit: Become Human ما شاهد خشونت خانوادگی، کودک‌آزاری و درخطر مرگ قرار گرفتن یک دختربچه بودیم و در ویدیوی بازی The Last Of Us Part 2 زنی را میبینیم که روی زمین می‌گذارنش و با چکش دستان اورا خرد می‌کنند.

مدیر ارشد پلی‌استیشن آقای Michael Denny می‌گوید:

ما همیشه به‌ دنبال ارائه محصولات متنوع برای سلایق متفاوت هستیم. ما گاهی برای خلاق بودن باید ریسک‌پذیر باشیم.

وی ادامه می‌دهد:

به بازی جدید «ساکرپانچ» Ghosts of Tsushima نگاهی بی‌اندازید، یک بازی جدید سه‌گانه فوق‌العاده است. یا بازی Concrete Genie که در نوع خود بسیار خلاقانه و منحصربه‌فرد می‌باشد. یا عناوین جدید وی‌آر. بنابراین برای راضی نگه داشتن حجم عظیمی از طرفداران باید محتوای گسترده‌ای را در اختیارشان قرار دهیم که من فکر می‌کنم یکی از نقاط قوت پلی‌استیشن همین است.

او می‌وید:

ما همیشه به آفرینندگانمان باور داشتیم و داریم.چرا که همش به تجربه کردن و بازی‌ای که قصد ساختنشان را دارد بستگی دارد.

وی افزود:

به‌عنوان تولیدکننده، روشن است هرچقدر هم که خود را در موقعیت‌های چالش‌برانگیز قرار دهیم، به اندازه کافی برای اطمینان از مسیر درست محصولاتمان حساسیت لازم را به خرج خواهیم داد.

در رابطه با بازی Detroit: Become Human آقای Denny خود به عنوان کسی که به تجربه بازی نشسته است، خشونت خانگی بازی را رد کرده و می‌گوید که این تنها یکی از گزینه‌هایی است که داستان وسیع بازی برای انتخاب در اختیار کاربر قرار می‌دهد:

من نمی‌گویم که این صحنه مرکزی‌ای در بازی محسوب می‌شود. بلکه این صحنه بیشتر به شخصیت Kara مربوط می‌شود. به اینکه او چگونه نسبت به برنامه خود شک کرده و می‌تواند به صاحب خود واکنش نشان داده و به مقابله با او بپردازد.

Michael Denny می‌گوید:

شما با شخصیت دیگری نیز آشنا شدید. شخصیت پلیسی که گزینه‌های بسیاری برای نجات گروگانی پیش‌روی اوست. Detroit:Become Human یک بازی عظیم درباره قدرت تصمیم‌گیری و ساخت گزینه‌های بیشتر برای شخصیت‌ها است. ما همچنین شخصیت جدید Mark را به شما معرفی کردیم که چالش‌های بسیار هیجان‌انگیزی پیش‌روی اوست. درپایان من فکر می‌کنم که بازی شمارا وادار به تفکر و انتخاب میان گستره وسیعی با عواقب گوناگون می‌کند.

The Last Of Us Part 2 خشونت را از قسمت قبلی خود به ارث برده است شاید با افراط بیشتر اما در بازی‌های قبلی  Quantic Dreams شاهد صحنه‌های جنسی و برهنگی بودیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: