Hellblade: Senua’s Sacrifice در روز جهانی سلامت‌روان ۳۲۸ میلیون فروخت

توسط افراسیاب در ۷ آبان ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

توسعه‌دهنده بازی Hellblade Senua’s Sacrifice استودیو «Ninja Theory» به همراه موسسه خیریه مخصوص بیماری‌های روانی Rethink میزان درآمد این بازی در روز جهانی سلامت روان را منتشر کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در اواسط ماه مهر Ninja Theory اعلام کرد تمام سود حاصل از فروش Hellblade: Senua’s Sacrifice در روز جهانی سلامت روان  به موسسه خیره بیماران روانی Rethink اهدا می‌شود. اکنون با مشخص شدن درآمد جمع‌آوری‌شده، تاثیرگذاری چنین فعالیت‌هایی مشخص شده است.

امروز Ninja Theory خبر از اختصاص دادن ۶۰,۷۹۸.۸۰ یورو معادل ۳۲۸ میلیون به موسسه خیریه Rethink داد؛ موسسه‌ای که به‌صورت اختصاصی به افرادی کمک می‌کند که از بیماری‌های روانی رنج می‌برند. این حرکت علاوه بر کمک قابل توجهی به بیماران، به عموم مردم برای شناخت بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice و اینکه این بازی در رابطه با چه چیزی است، تاثیر گذاشته است.

در همین رابطه بنیان‌گذار شرکت Ninja Theory آقای Tameem Antoniades در کمپین Hellblade: Senua’s Sacrifice پیغام گذاشتند:

ما بسیار به طرفدارانمان افتخار می‌کنیم که مهربانی‌شان را نثار افرادی مانند قهرمان ما Senua کردند. کسانی که به کمک و حمایت ما برای روبه‌رو شدن با مشکلاتشان و ادامه مبارزاتشان احتیاج دارند. کمک‌مالی ما به موسسه Rethink زندگی بسیاری را در مسیر درستی به حرکت درآورده است و نوری را در دنیای تاریکشان روشن ساخته. حرکت کوچک ما تغییرات بزرگی بوجود آورده است. با سپاس از شما.

موسسه خیریه بیماران روانی Rethink نیز به خبر واکنش نشان داده و از تاثیر مثبت این کمک‌ها می‌گوید:

عمل سخاوتمندانه شما تغیرات بزرگ و مستقیمی بر روند کاری ما در اینجا موسسه Rethink گذاشته است. کار شما برابر بود با استخدام دو تن از همکارانمان برای جوابگویی و مشاوره شبانه‌روزی، پذیرفتن افرادی که به تازگی اختلالات روانی آن‌ها تشخیص داده شده‌ است و ارائه خدمات بیشتر به بیماران. که بسیار عالی است.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قابل دسترس است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “Hellblade: Senua’s Sacrifice در روز جهانی سلامت‌روان ۳۲۸ میلیون فروخت”

  1. reza_only گفت:

    “Hellblade: Senua’s Sacrifice در روز جهانی سلامت‌روان حدود ۳۲۸ میلیون تومان فروخت”
    “امروز Ninja Theory از اختصاص دادن ۶۰,۷۹۸.۸۰ یورو معادل ۳۲۸ میلیون تومان به موسسه خیریه Rethink خبر داد”

    ۰ ۰