یکی از داستان‌های ناتمام بازی Mass Effect: Andromeda در قالب یک رمان به سرانجام می‌رسد

توسط تارخ ترهنده در ۶ آبان ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

بد بیاری‌های بازی Mass Effect: Andromeda از بدو انتشار آن شروع شد و هنوز هم ادامه دارد. اخیرا مشخص شد که یکی از داستان‌های ناتمام در بازی، قرار است نه در یک بسته‌الحاقی بلکه در یک رمان به‌ سرانجان برسد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Mass Effect: Andromeda بعد از انتشار خیلی مورد استقبال منتقدان و مخاطبان قرار نگرفت به‌دلایل باگ‌های عجیب و غریب و هزار و یک دلیل دیگر. این بازی در کمتر از ۸ ماه بعد از انتشارش به بازی‌های رایگان EA Access اضافه شده و الان نیز EA اعلام کرده است که نباید منتظر یک بسته‌الحاقی داستانی برای روایت داستان ناتمام یا به‌قولی ناگفته‌ی بازی باشیم و می‌بایست منتظر یک رمان باشیم تا این کار را برایمان انجام دهد.

این رمان Mass Effect: Annihilation نام دارد و بر روایت داستان Quarian Ark گمشده تمرکز می‌کند. نام Quarian Ark گمشده در بازی Mass Effect: Andromeda زیاد به گوش‌مان خورد ولی هیچ جای بازی اثری از آن نبود. با اینکه دیگر بسته‌الحاقی داستانی برای بازی منتشر نمی‌شود، اما باید به این رمان امید داشت چون Catherynne M. Valente نویسنده رمان Labyrinth آن را می‌نویسد.

رمان Mass Effect: Annihilation ژوئن سال آینده میلادی (خرداد سال ۱۳۹۷ شمسی) در آمریکای شمالی، کانادا و برتانیا منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: