حراج هالووین استیم همراه با عناوین مختلف هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۶ آبان ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

به تازگی حراج هالووین استیم از راه رسیده و شامل تعدادی زیادی عنوان با تخفیف‌های متنوع است. این حراجی از پنجشنبه هفته قبل شروع شده و تا چهارشنبه، ۱۰ آبان ادامه خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی‌های حاضر در این حراجی به دو دسته معمولی و عناوین مخصوص واقعیت مجازی تقسیم می‌شوند؛ بازی «رزیدنت اویل ۷» (Resident Evil 7) با قیمت ۳۰ دلار، «کالکشن آمنژیا» (Amnesia Collection) با قیمت ۳.۴۹ دلار، «آوت‌لست» (Outlast) با قیمت ۴ دلار، «بیگانه: انزوا» (Alien: Isolation) با قیمت ۱۲ دلار از جمله عناوین مهم حراج هالووین است. هم‌چنین برای دستگاه‌های واقعیت مجازی عناوینی نظیر  Horror of the Deep با قیمت ۵.۵۹ دلار، بازی Don’t Knock Twice با قیمت ۱۲ دلار و A Chair in a Room: Greenwater با قیمت ۱۲ دلار از دیگر عناوینی هستند که شامل تخفیف‌های این رویداد می‌شوند.

به مانند سال گذشته، غیر از عناوین ترسناک شاهد دیگر سبک‌ها هم هستیم که از جمله آن‌ها می‌توان به «اینساید» (Inside) با قیمت ۱۰ دلار، «خیزش مرگ ۴» (Dead Rising 4) با قیمت ۳۶ دلار، بازی «جمعه سیزدهم» (Friday the 13th: The Game) با قیمت ۲۰ دلار و «پرِی» (Prey) با قیمت ۳۰ دلار اشاره کرد.

همان‌طور که بالا هم اشاره شد، حراج هالووین استیم تا چهارشنبه، ۱۰ آبان ادامه دارد. هم‌چنین دو حراجی مهم دیگر نیز پیش‌رو شامل جمعه سیاه که از تاریخ چهارشنبه، ۱ آذر و حراج زمستانه استیم از تاریخ پنج شنبه، ۳۰ آذر آغاز خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: