تاریخ انتشار Hitman: Game of the Year Edition به همراه چهار ماموریت جدید

توسط افراسیاب در ۶ آبان ۱۳۹۶ , ۱۴:۲۱

کاربران Hitman ماه آینده می‌توانند به محتواهای دانلودی دسترسی پیدا کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پیش‌ازاین در اوایل ماه استودیوی توسعه‌دهنده  «Io Interactive» عنوان کرد که اطلاعات جدیدی پیرامون محتواهای دانلودی بازی Hitman منتشر خواهد کرد، که این شرکت امروز به وعده خود عمل کرد.

نسخه دیجیتالی Game Of The Year Edition بازی در نوامبر مصادف با ماه آبان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه‌ خواهد شد. همچنین همراه با آن، یک به‌روزرسانی رایگان برای تمامی کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت که شامل چهار مرحله بازی به نام Patient Zero است.

در Patient Zero مامور ۴۷ پس از ازبین‌بردن هدف خود، باید برای جلوگیری از شیوع یک ویروس همه‌گیر جهانی در چهار منطقه مختلف به ماموریت بپردازد.

تمام چهار مرحله با تنظیمات جدیدی در گیم‌پلی بازی بازسازی شده‌اند. ازجمله: هوش مصنوعی، مکانیزم گیم‌پلی، مخفی‌کاری، شخصیت‌ها، قابلیت HUD و … .

ماموریت‌ها در مناطق بانکوک، کلرادو، هوکایدو و ساپینزا شهر رم که همگی دارای شرایط کاملا متفاوتی هستند روی می‌دهد، همراه با موسیقی متن جدید.

در کنار Patient Zero نسخه Game Of The Year Edion شامل تمامی محتواهای‌ قابل دانلودی عرضه‌شده و سه دست لباس با یک اسلحه مخصوص می‌باشد. همچنین در این نسخه مشکلاتی که در رابطه با مکانیزم گیم‌پلی از طرف کاربران گزارش شده بود برطرف گردیده و برای دارندگان این بازی همراه به‌روزرسانی Patient Zero برطرف خواهد شد.

در زیر فهرست تمامی محتویات بازی Hitman: Game of the Year Edition را می‌توانید مشاهده کنید:

  • تمام نسخه اصلی
  • ماموریت Patient Zero
  • لباس دلقک با اسلحه که برای نخستین در بازی Hitman: Blood Money موجود بود
  • لباس کلاغ با اسلحه
  • لباس کابوی با اسلحه مگنوم
  • بهبود و رشد گیم‌پلی بازی

در پایان لازم به ذکر است که دارندگان بازی Hitman برای تهیه Patient Zero می‌توانند در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۶ به‌صورت جداگانه باقیمت ۱۹.۹۹ دلار آن را دانلود کنند. و بازی Hitman: Game of the Year Edition هم باقیمت ۶۰ دلار در تاریخ ۱۶ آبان سال جاری منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: