امتیازات بازی Wolfenstein 2: The New Colossus منتشر شد

توسط تارخ ترهنده در ۵ آبان ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۵

بازی Wolfenstein 2: The New Colossus نیز به بازار آمد و بعد از نسخه اول بازی یعنی Wolfenstein: The New Order به ادامه داستان «بی.جی بلاسکویچ» و «آنیا» می‌پردازد که در آمریکای اشغالی توسط نیروهای «نازی» برای آزادی می‌جنگند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

نمرات و امتیازات بازی Wolfenstein 2: The New Colossus منتشر شده‌اند و به‌نظر می‌رسد که این نسخه نیز به دل منتقدان نشسته است. در این بازی، بلاسکویچ سعی می‌کند با نیروهای مقاوت محلی ارتباط برقرار کند تا با نازی‌های مسلط بر آمریکا مبارزه کند. در داستان بازی، نازی‌ها آمریکا را نیز اشغال کرده‌اند و علاوه بر اینکه قدرت نظامی کشور را در اختیار خود گرفته‌اند، تلویزیون و رسانه کشور را نیز در دست دارند و به‌خوبی دارند خودشان را بر مردم غالب می‌کنند.

نسخه رایانه‌های شخصی Wolfenstein: The New Order خیلی عملکرد روان و خوبی نداشت، اما به‌نظر می‌رسد Wolfenstein 2: The New Colossus باتوجه به پیاده‌سازی گزینه‌های شخصی‌سازی در تنظیمات گرافیک و دیگر موارد اجرایی بازی، عملکرد بهتری داشته باشد.

لیست امتیازات منتشر شده بازی تاکنون:

PC Games N – ۹/۱۰
Polygon – ۹/۱۰
GamesBeat – ۹۰/۱۰۰
PlayStation LifeStyle – ۹.۵/۱۰
EveryEye.it – ۹/۱۰
US Gamer – ۴.۵/۵
Hardcore Gamer – ۴/۵
Spazio Games – ۸/۱۰

بازی Wolfenstein 2: The New Colossus امروز، ۵ آبان ۱۳۹۶ شمسی و ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ میلادی، برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده و نسخه نینتندو سوییچ بازی نیز در دست ساخت است که در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: