نسخه آزمایشی بازی South Park: The Fractured But Whole قابل دسترس است

توسط افراسیاب در ۳ آبان ۱۳۹۶ , ۱۴:۴۶

شرکت «یوبی‌سافت» نسخه آزمایشی بازی South Park: The Fractured But Whole را به‌صورت رایگان برای کسانی که قبل از خرید بازی قصد تجربه آن را دارند در اختیار گذاشته است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

یوبی‌سافت بازی South Park: The Fractured But Whole را به‌صورت رایگان برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در اختیار گذاشته است.

نسخه آزمایشی بازی با محدودیت زمانی یک ساعته، تغییرات خواصی را در گیم‌پلی بازی نشان نمی‌دهد.

برای به اتمام رساندن بازی نیاز به خرید آن داشته که در این صورت بازی شما ذخیره شده و پس از خرید می‌توانید به ادامه آن بپردازید.

بازی South Park: The Fractured But Whole در هفته گذشته باکمی تاخیر با نقدهای مثبت برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و هم‌اکنون قابل‌دسترس است.

هم‌چنین علاوه بر نسخه آزمایشی، به‌زودی قرار است برای کسانی که از بازی لذت بردند یک سیزن‌پس هم برای بازی South Park: The Fractured But Whole عرضه شود که دارای مزایای بسیاری ازجمله یک قهرمان جدید و دومرحله که به‌صورت بسته الحاقی در دسترس قرار خواهد گرفت تا از مسقره‌بازی‌های بیشتر لذت ببرید.

برای تجربه سیزن‌پس بازی نیاز به هزینه جداگانه دارید که قیمت آن برابر است با ۲۹.۹۹ دلار. همچنین سیزن‌پس در نسخه‌های گلد بازی موجود است.

بازهم یادآوری می‌کنیم که بازی  South Park: The Fractured But Whole به‌مدت یک ساعت به‌صورت رایگان برای کاربران پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل‌دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: