تماشا کنید: سونی تعدادی از عناوین خود را برای پلی‌استیشن ۴، سوئیچ و پی‌سی معرفی کرد

توسط افراسیاب در ۲ آبان ۱۳۹۶ , ۱۳:۱۵

شرکت Sony Music Entertainment در حرکتی کم‌سابقه قصد انتشار تعدادی از عناوین خود برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی را دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

این عناوین بازی‌های کوچک و مستقلی هستند که با بودجه‌های محدود در تیم‌های کوچک ساخته شده‌اند. سونی این کار را به‌قصد دیده شدن استعداد بازی‌سازان جوان، خوش‌ذوق و خلاق در طیف گسترده‌تری از تماشاگران در سراسر دنیا انجام می‌دهد. سونی با این کار اهداف دیگری را نیز دنبال می‌کند، اهدافی نظیر آشنایی بیشتر مخاطبین با محصولات، کیفیت و شرکت آن‌ها و افزایش قابلیت کراس‌پلتفرم میان کنسول‌های مختلف است.

اولین بازی‌ای که تحت این شرایط معرفی شده است بازی Tiny Metal نام دارد که توسط Area 35 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. و در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ در ژاپن منتشر خواهد شد.

این پایان کار نیست، بازی Last Standard توسط I From Japan و بازی Merkava Avalanche توسط WinterCrownWorks برای ‌رایانه‌های شخصی درحال توسعه‌اند و Sony Music Enterteinment قول انتشار آن را در چندماه جاری داده است. همچنین بازی Deemo Reborn توسط شرکت Rayark برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد.

در زیر می‌توانید تریلر‌ها و تصاویر منتشرشده بازی‌های نام‌برده شده در بالا را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: