تریلر Star Wars: Battlefront 2 مراحل

تماشا کنید: تریلر مراحل بخش داستانی بازی Star Wars: Battlefront 2

توسط علی ارکانی در ۲۹ مهر ۱۳۹۶ , ۱۹:۱۶

امروز شرکت EA تریلری ۱۰ دقیقه‌ای از مراحل بازی Star Wars: Battlefront 2 منتشر کرد که در آن مبارزات پنهایی و پرهیجان را در این بخش نشان می‌داد. با دنیای بازی همراه باشید.
تریلر جدید بازی Star Wars: Battlefront 2 بسیار زیبا و سرشار از عظمت است. در این ویدئو سه مرحله‌ی مختلفی از بازی را مشاهده می‌کنیم. در مرحله‌ی اول «ایدن ورسیو» قهرمان داستان سعی در فرار از زندان فضایی گروه مقاوت داشته و باید به صورت مخفیانه با کمک ربات شخصی خود مسیر فرار از این فضاپیمای عظیم را هموار کند. پس از کمی مبارزات و تیراندازی می‌توانیم از مزایای این ربات در مبارزات و پشت سر گذاشتن مراحل آگاه شویم. پس از فرار از این فضاپیما، عازم سیاره‌ی «اندور» می‌شویم. داستان در زمانی پس از نابودی دومین ستاره‌ی مرگ روایت شده و در این بخش هم با مبارزات چند فضاپیمای جنگنده‌ی «تای» در پس بقایای ستاره‌ی مرگ رو به رو خواهیم شد. در آخرین بخش هم باز شاهد مبارزات فضایی در اطراف کارگاه تولید فضاپیمای «فوندو» هستیم. طبق گفته‌های سازندگان این عنوان، بخش داستانی بازی Star Wars: Battlefront 2  بین ۵ تا ۷ ساعت بیشتر به طول نمی‌انجامد، بنابر این بهتر است دلتان را برای تجربه‌ای طولانی و عمیق صابون نزنید!
بازی Star Wars: Battlefront 2 در تاریخ هفدهم نوامبر (بیست‌وششم آبان) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید این تریلر را از این لینک دانلود کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: