[کپشن هفته ۳] | ویدیو و تصویر از بازی‌تان بفرستید، کپشن بنویسید و بانام خودتان به‌اشتراک بگذارید

توسط تارخ ترهنده در ۲۸ مهر ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

قبل از اینکه شروع به مقدمه‌چینی کوتاهی برای پیگیری این پست بکنیم، تشکری کنیم از همه‌ی دوستانی که به ما حسابی لطف داشتند و از آنها می‌خواهیم توجه و دیدگاه‌هایشان را علاوه بر به‌اشتراک گذاری در @Dbazi_HQ زیر مطالب سایت و همین مطلب نیز به‌اشتراک بگذارند تا روحیه‌ای که ما می‌دهند چندبرابر شود؛ با [کپشن هفته ۳] همراه دنیای بازی باشید.

برای کسانی که غایب بودند و نمی‌دانند قضیه از چه قرار است، توصیه می‌کنیم به این لینک بروید. اگر بخواهیم به‌طور خلاصه بگوییم، ما ویدیو و تصاویر خودمان و شما را در این مطلب قرار می‌دهیم، شما کپشن می‌نویسید و زیر این مطلب کپشن‌هایتان را ارسال می‌کنید و برای هفته بعد، ویدیو و تصویر به @Dbazi_HQ  می‌فرستید همراه با ذکر نام کاربری خودتان؛ ما نیز بهترین ارسالی‌ها ،چه کپشن و چه تصاویر و ویدیوها، را انتخاب می‌کنیم و با دیگر دنبال‌کنندگان دنیای بازی به‌اشتراک می‌گذاریم.

ما هر هفته بعد از انتشار کپشن هفته، کپشن‌های برتر ارسالی را در کانال دنیای بازی با نام خودتان به‌اشتراک می‌گذاریم و آخر هر ماه، در پستی با عنوان [کپشن ماه] برترین کپشن‌ها را با رای شما و مخاطبان کانال تلگرام دنیای بازی انتخاب می‌کنیم؛ در ضمن از طریق حساب کاربری @Dbazi_HQ نیز می‌توانید رد تلگرام با تیم دنیای بازی در تماس باشید و تصاویر، گیف و ویدیوهای خودتان از بازی‌ها را برای‌مان ارسال کنید تا در کپشن هفته‌های بعدی از آنها استفاده کنیم با ذکر نام ارسال‌کننده ویدیو. خیلی خوب دیگر برویم سراغ اصل مطلب:

ویدیویی از بخش چندنفره بازی Gears of War 4 – ترتیب‌دهی هدف از چند فرسخی!

تصویر اول توسط کاربر سایت، Im_AhN، فرستاده شده و این کپشن را نیز با تصویر بالا که بعد از پایان یک رقابت در حالت آنلاین بازی «آخرین ما» گرفته شده، فرستاده است:

[تیم ایران (زرد) Vs تیم آمریکا (قرمز)

اولش کلى کرى خونى کردند و فحش هم دادند، اما آخر بازى یکیشونم حرف نمیزد.
راسته که میگن با آمریکا باید از در قدرت حرف زد، نه مذاکره و…]

شما برای تصاویر و ویدیوی بالا چه کپشن‌هایی می‌نویسید؟ کپشن‌ها، تصاویر و ویدیوهای خود را با به‌اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: