0 نظر

[کپشن هفته ۳] | ویدیو و تصویر از بازی‌تان بفرستید، کپشن بنویسید و بانام خودتان به‌اشتراک بگذارید

توسط در1 سال پیش
 

قبل از اینکه شروع به مقدمه‌چینی کوتاهی برای پیگیری این پست بکنیم، تشکری کنیم از همه‌ی دوستانی که به ما حسابی لطف داشتند و از آنها می‌خواهیم توجه و دیدگاه‌هایشان را علاوه بر به‌اشتراک گذاری در @Dbazi_HQ زیر مطالب سایت و همین مطلب نیز به‌اشتراک بگذارند تا روحیه‌ای که ما می‌دهند چندبرابر شود؛ با [کپشن هفته ۳] همراه دنیای بازی باشید.

برای کسانی که غایب بودند و نمی‌دانند قضیه از چه قرار است، توصیه می‌کنیم به این لینک بروید. اگر بخواهیم به‌طور خلاصه بگوییم، ما ویدیو و تصاویر خودمان و شما را در این مطلب قرار می‌دهیم، شما کپشن می‌نویسید و زیر این مطلب کپشن‌هایتان را ارسال می‌کنید و برای هفته بعد، ویدیو و تصویر به @Dbazi_HQ  می‌فرستید همراه با ذکر نام کاربری خودتان؛ ما نیز بهترین ارسالی‌ها ،چه کپشن و چه تصاویر و ویدیوها، را انتخاب می‌کنیم و با دیگر دنبال‌کنندگان دنیای بازی به‌اشتراک می‌گذاریم.

ما هر هفته بعد از انتشار کپشن هفته، کپشن‌های برتر ارسالی را در کانال دنیای بازی با نام خودتان به‌اشتراک می‌گذاریم و آخر هر ماه، در پستی با عنوان [کپشن ماه] برترین کپشن‌ها را با رای شما و مخاطبان کانال تلگرام دنیای بازی انتخاب می‌کنیم؛ در ضمن از طریق حساب کاربری @Dbazi_HQ نیز می‌توانید رد تلگرام با تیم دنیای بازی در تماس باشید و تصاویر، گیف و ویدیوهای خودتان از بازی‌ها را برای‌مان ارسال کنید تا در کپشن هفته‌های بعدی از آنها استفاده کنیم با ذکر نام ارسال‌کننده ویدیو. خیلی خوب دیگر برویم سراغ اصل مطلب:

ویدیویی از بخش چندنفره بازی Gears of War 4 – ترتیب‌دهی هدف از چند فرسخی!

 

تصویر اول توسط کاربر سایت، Im_AhN، فرستاده شده و این کپشن را نیز با تصویر بالا که بعد از پایان یک رقابت در حالت آنلاین بازی «آخرین ما» گرفته شده، فرستاده است:

[تیم ایران (زرد) Vs تیم آمریکا (قرمز)

اولش کلى کرى خونى کردند و فحش هم دادند، اما آخر بازى یکیشونم حرف نمیزد.
راسته که میگن با آمریکا باید از در قدرت حرف زد، نه مذاکره و…]

شما برای تصاویر و ویدیوی بالا چه کپشن‌هایی می‌نویسید؟ کپشن‌ها، تصاویر و ویدیوهای خود را با به‌اشتراک بگذارید.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر