13 نظر

آخر هفته من (۸) | آخر هفته‌ی گیمی خود را چه‌طور می‌گذرانید؟

توسط در1 سال پیش
 

سلام و خسته‌نباشیدی دیگر به خدمت تمامی بازیبازان و علاقه‌مندان دنیای بازی‌های ویدئویی، رویاپردازان خلاقیت‌های تمام‌نشدنی این هنر دوست‌داشتنی. هفته‌ای دیگر نیز سپری‌ شد و بازی‌های دیگری هم به لیست آثار عرضه‌شده تاریخ صنعت بازی اضافه شدند. در همین حین، مهر ماه نیز آخرین روزهایش را سپری می‌کند و آرام و آرام مقدمات حضور آبان را فراهم می‌کند. با هشتمین آخر هفته من همراه دنیای بازی باشید.

این‌بار نوبت هجو فازهای بی‌انتهای ابرقهرمانی‌های کوفتی این روزهای سینماست.

این هفته نقش‌آفرینی مورد انتظار یوبی‌سافت بالاخره عرضه‌شد و طرفداران سریال محبوب و نامی‌اش را مجدد سر ذوق آورد. South Park: Fractured But Whole با نام خاص‌اش «!» آمده که شما را در شوخی‌های رکیک و هجوهای بی‌پایانش غرق بکند و نشان بدهد که چرا این سریال دوست‌داشتنی بعد از بیست و خرده‌ای فصل هم‌چنان یکی از بهترین‌های سبک خودش است. اگر نیز هنوز آشنایی با سریال «پارک جنوبی» ندارید و نمی‌دانید که اصلا با چه چیزی طرف هستید، دست بجنبانید و از همین آخر هفته استفاده بکنید و پارک جنوبی دیدن‌تان را آغاز کنید. با توجه به تعداد فصل‌ها و قسمت‌های زیادش، حالا حالاها عیش و لذت‌تان تمام نخواهد شد.

قند در دل آب می‌کند.

پلی‌استیشن‌دارانی هم که دست‌شان از «فورتزا موتوراسپورت ۷» مایکروسافت کوتاه بوده، این هفته میزبان سیزدهمین نسخه یکی از نمادین‌ترین چهره‌های این سبک هستند. «گرن توریسمو: اسپرت»، اولین نسخه نسل هشتمی سری آمده که ساعت‌های بی‌انتهایی شما را در پیست و سرعت و صدای کوبنده موتور ماشین‌های درجه یکش غرق بکند. البته، با توجه به قیمت بالای این بازی در بازار، بهتر است فعلا ماشین بازی‌هایتان را به آینده‌ای نزدیک موکول کنید، مگر اینکه قصد داشته‌باشید کلی پول بی‌زبان را راهی جیب فروشنده‌های عزیز «!» بکنید.
من هم مشابه هفته پیش هم‌چنان درگیر بازی‌های دو سه هفته پیش هستم! کمبود وقت و انرژی هنوز فرصت کافی برای رویاپردازی در اختیارم قرار نداده است.
شما چه برنامه‌ی گیمی برای این آخر هفته‌تان دارید «؟» چه بازی قدیمی یا جدیدی توجه‌تان را به خود جلب کرده «؟» تجربه‌هایتان را با ما و دیگر عزیزان به اشتراک بگذارید.

مطلب مشابه ◄  TGC 2018 | مصاحبه: یک رستم متفاوت در بازی Rostam: Warrior of Light
 

شما باید ورود برای ارسال نظر