فروش Resident Evil 7 از مرز ۴ میلیون کپی عبور کرد

توسط افراسیاب در ۲۶ مهر ۱۳۹۶ , ۱۳:۲۲

با به‌روز شدن وب‌سایت رسمی بازی Resident Evil 7 علاوه بر انتشار جزئیات بیشتر از بسته‌الحاقی مورد انتظار این بازی به نام Not A Hero، آمار فروش بازی در سراسر جهان را به نمایش می‌گذارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در جمله‌ای روی زمینه تصویر سایت باافتخار نوشته شده است «گذر از چهار میلیون کپی در سراسر جهان» که با توجه به پذیرش ریسک فراوان برای تغییرات گسترده در سری، بدون شک یک پیروزی بزرگ برای شرکت کپکام به‌حساب می‌آید.

باوجود نقدهای مثبت و عناوینی از قبیل «بازگشت به ریشه‌ها» از طرف منتقدین و طرفداران این سری و همچنین فروش خوب بازی؛ اما بازی نتوانست به انتظارات کپکام برای فروش بازی پیش از انتشار آن دست یابد. بااین‌وجود Resident Evil 7 در میان عناوین دیگر این شرکت که به‌تازگی منتشر شده‌اند بهترین عملکرد را داشته است و به نزدیک‌ترین  سطح توقعات کپکام رسیده است.

با نگاهی‌ به آینده نه چندان دور این بازی، به‌ نظر می‌رسد که اوضاع از این هم بهتر شود. با ارائه مستمر محتویات و به‌روزرسانی‌ها کپکام توانسته طرفداران خود را برای چندین ماه از زمان انتشار اولیه همچنان مشتاق نگه‌ دارد. و باعرضه نسخه Gold Edition در ماه آذر به کسانی که هنوز دست به امتحان بازی نزده‌اند اجازه می‌دهد تا علاوه بر بازی اصلی به‌تمامی محتواهای ارائه‌شده و بسته‌های الحاقی‌ای که در چندماه آینده قرار است در دسترس قرار بگیرند تنها با پرداخت یک هزینه همگی در یک نسخه جمع‌آوری شده‌اند.

بسته‌ الحاقی Not A Hero به‌صورت رایگان در دسترس دارندگان Resident Evil 7 قرار خواهد گرفت که کاربر در آن کنترل  شخصیت محبوب و شناخته‌شده Chris Redfield را بر عهده می‌گیرد و بازی گرایش بیشتری به اکشن نسبت به بازی اصلی خواهد داشت.

همچنین آخرین بسته‌ الحاقی‌ای که برای این بازی منتشر خواهد شد End Of Zoe نام داشته که به‌تازگی معرفی شده و داستان آن بعد از پایان Resident Evil 7 اتفاق می‌افتد. لازم به‌ذکر است برای تهیه این بسته باید هزینه کنید. و هردو بسته‌الحاقی یادشده در نسخه Gold Edition وجود خواهند داشت.

بازی Resident Evil 7 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است و نسخه Gold Edition در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: