شخصیت Freddy Kreuger از فیلم A Nightmare on Elm Street’s در بازی Dead by Daylight قابل بازی خواهد بود

توسط افراسیاب در ۲۵ مهر ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

به‌زودی شخصیت معروف Freddy Krueger از فیلم ترسناک A Nightmare on Elm Street‘s در بازی Dead by Daylight قابل بازی خواهد بود تا خواب شبانه را از چشمان شما برباید. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

از زمان انتشار بازی Dead By Daylight در سال گذشته، این بازی در حال جذب شخصیت‌های ترسناک فیلم‌های مطرح ترسناک به جمع شخصیت‌های قابل بازی این بازی است. شخصیت‌های معروفی چون Michael Myers از سری Halloweeen و شخصیت فیلم قتل با اره‌برقی در تگزاس؛ که به‌زودی قرار است شخصیت Freddy نیز به جمع آن‌ها اضافه شود.

در یک ویدیو کوتاه به نمایش درآمده توسط شرکت Behaviour Digital به نام «به‌ خواب نروید» از این بازی، تصویر یک لوله مشاهده می‌شود که چهار خراش عمودی و یک خراش کج به‌وسیله چنگک‌های نامرئی بوجود می‌آید که کاملا مشخص است این خراش مربوط به شخصیت Freddy است و  این طراحی برای لوگوی بازی Dead By Daylight می‌باشد، همچنین کسانی که با فیلم آشنایی داشته باشند می‌دانند که شخصیت Freddy قربانیانش را در خواب به قتل می‌رساند بنابراین نام تریلر نیز کاملا واضح است که به چه‌ چیز اشاره دارد.

هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار این محتوا مشخص نشده است اما با نزدیک‌تر شدن به جشن Halloween بسیار قابل پیش‌بینی است که این شخصیت در آن روز قابل‌دسترس شود. لازم به یادآوری است که بازی Dead By Daylight هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: