لیست تخفیفات این هفته برای کاربران پلی‌استیشن منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۳ مهر ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

آخرین تخفیفات این هفته پلی‌استیشن برای منطقه آمریکا هم‌اکنون در دسترس است. این هفته دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند عناوینی را برای دستگاه پلی‌استیشن وی‌آر نیز پیدا کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کسانی که به دنبال یک بازی جدید برای پلی‌استیشن وی‌آر هستند، عناوین قابل توجهی وجود دارند که اگر جزو مشترکین پلی‌استیشن پلاس هم باشید می‌توانید از تخفیف بیشتری نسبت به خرید این عناوین بهره‌مند شوید.

بازی «رزیدنت اویل» (Resident Evil 7) یکی از بهترین عناوین امسال است که با قیمت ۳۶ دلار (برای مشترکین پلاس ۳۰ دلار) در دسترس است. هم‌چنین، بازی Rez Infinite با قیمت ۲۱ دلار (برای مشترکین پلاس ۱۸ دلار) موجود است. از دیگر عناوین مهم این لیست می‌توان به Farpoint با قیمت ۴۰ دلار (۳۰ دلار برای اعضای پلاس)، «خیزش مهاجم مقبره» (Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration) با قیمت ۳۰ دلار (۲۴ دلار برای اعضای پلاس)، «بتمن آرکهام وی‌آر» (Batman: Arkham VR) با قیمت ۱۶ دلار (۷ دلار برای اعضای پلاس) و «جنگ ستارگان: جبهه نبرد نسخه نهایی» (Star Wars Battlefront Ultimate Edition) با قیمت ۱۲ دلار (برای اعضای پلاس ۵.۰۹ دلار) اشاره کرد.

علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند انتخاب‌های گسترده دیگری نیز داشته باشند. بازی Absolver با قیمت ۲۷ (۲۵.۴۹) دلار، Enter the Gungeon با قیمت ۹ (۷.۵۰ دلار)، Broforce با قیمت ۵.۲۴ (۳.۷۴ دلار)، Hotline Miami با قیمت ۵ (۶ دلار)، Wrong Number با قیمت ۹ (۷.۵۰ دلار)، Serious Sam 3: BFE با قیمت ۴ (۲ دلار) و Luftrausers با قیمت ۳.۴۹ (۲.۴۹ دلار) از دیگر انتخاب‌های این لیست است.

کسانی هم که در انگلستان زندگی می‌کنند انتخاب‌های مهم و البته متفاوت‌تری دارند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به «افق: طلوع سپیده‌دم» (Horizon: Zero Dawn) با قیمت ۳۰ پوند، نسخه ریمستر شده بازی «آخرین‌مان» (The Last of Us Remastered) با قیمت ۱۶ پوند و «نی‌اوح» (Nioh) با قیمت ۲۰ پوند اشاره کرد.

این تخفیفات برای مدت زمان محدودی در دسترس است و شما تا تاریخ سه شنبه، ۲۵ مهر فرصت دارید یکی از این عناوین را انتخاب نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: