تماشا کنید: بازی واقعیت مجازی ARKTIKA.1 منتشر شد

توسط ماهان تیرداد در ۲۳ مهر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

به تازگی شاهد انتشار بازی واقعیت مجازی ARKTIKA.1 بودیم؛ عنوانی که سازنده‌ای خوش‌سابقه به نام ۴A Games دارد. این استودیو شهرت خود را با سری Metro به دست آورد. در ادامه با اطلاعاتی از عنوان واقعیت مجازی دسته‌ اول این استودیو، همراه دنیای بازی باشید.

اگر بخواهیم مختصر و مفید بگوییم، این عنوان اولین بازی واقعیت مجازی استودیو ۴A Games است و به صورت انحصاری برای Oculus Rift منتشر شده است. به گفته‌ی خود سازنده، این بازی یک اکشن تیراندازی اول شخص با حالت دیدی بسیار همه‌جانبه و آمیخته با اکشن است که در یک قرن بعد رخ می‌دهد.

جایی که دنیا در صحنه‌ی پس از جرم یک آخرالزمان بی سر و صدا، بار دیگر در عصر یخبندان قدم گذارده است. در این عصر سرمای بی‌رحم، تنها مناطق استوایی، زمین همچنان قابل سکونت هستند. تعداد اندکی از انسان‌ها که جان سالم به در برده‌اند در قالب گروه‌های مختلف به حیات خود ادامه می‌دهند؛ این زیستن اما، وابسته به مناطقی با منابع غنی در شمال و جنوب است که همه‌ی بازماندگان این دنیای پس آخرالزمانی، به منابع موجود در آن‌ها احتیاج دارند.

حال می‌رسیم به نقش مخاطب در این بازی! وظیفه‌ی شخصیت اول ما حفاظت از یک مستعمره واقع در یکی از سرزمین‌های بایر روسیه قدیم، دربرابر مهاجمان، غارتگران و موجودات عجیب‌الخلقه است.

ARKTIKA.1 از جدیدترین موتور استودیوی ۴A بهره در ساخت خود بهره گرفته است. به گفته‌ی خود سازنده بهترین کیفیت بصری تا بحال برای بازی‌های واقعیت مجازی را در این عنوان درجه‌ یک ساخته‌ی آن‌ها شاهد خواهیم بود. قیمت این بازی ۲۹/۹۹ دلار آمریکا است که علاقه‌مندان می‌توانند این بازی را برای Oculus Rift تهیه نمایند.

سازنده‌ی این عنوان درحال حاضر بر روی عنوان بعدی سری مترو نیز کار می‌کند که شاهد حضور آن در E3 گذشته بودیم. در پایان شما را به دیدن تریلر رسمی منتشر شده در زمان عرضه‌ی بازی، دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: