اد بون معتقد است که اجرای Injustice 2 بر روی سوئیچ امکان پذیر است

توسط افراسیاب در ۲۲ مهر ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

این گفته را به نشانه تائید یا عدم تائید بازی Injustice 2 بر روی نینتندو سوییچ نخوانید. هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد که اد بون به فکر آوردن بازی بر روی کنسول نینتندو است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

کنسول نینتندو سوئیچ در حال حاظر هم دارای چند عنوان بزرگ مبارزه‌ای مانند Pokken Tournament، Street Fighter 2 و ARMs است، بااین وجود این عناوین به‌اندازه نیاز متنوع و کافی نیستند. از زمانی که شرکت بتسدا دو تن از عناوین بزرگ خود Doom و Wolfenstein 2 را برای عرضه در کنسول سوئیچ معرفی کرده است، تصور مارا نسبت به توانایی‌های این کنسول تغییر داده است و ما به این نتیجه رسیده ایم که سوئیچ بسیار قوی‌تر از آن چیزی است که ما فکر می‌کردیم.

اد بون طی مصاحبه‌ای با سایت Gamespot در نمایشگاه Brazil Game Show از احتمالات آوردن Injustice 2 آخرین ساخته استودیو NetherRealm Studios  به جدیدترین کنسول شرکت نینتندو می‌گوید. او در این مصاحبه چیزی را تائید نمی‌کند اما از صحبت های او می‌توان پی‌ برد که استودیو در حال بررسی این موضوع است. او می‌گوید:

سوئیچ دارای ساختار سخت‌افزاری بسیار متفاوتی است و طراحی آن از پلی‌استیشن ۴ به سوئیچ اصلا کار آسانی نیست.

وی در ادامه افزود:

در ابتدا ما نیاز به تشکیل تیمی از متخصصین داریم که برای مدتی بررسی‌های لازم را دراین‌باره انجام دهند. زیرا ما دارای تیم هنری بامهارت و با افراد کافی برای توسعه بازی‌هایمان برای هر سه پلتفرم هستیم.

اد بون علاوه بر اظهار نظر غیرصریح خود دراین‌باره حتی ادامه داد که تجربه بازی Injustice 2 بر روی سوئیچ می‌تواند بسیار جالب و سرگرم‌کننده ‌‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: