اسکوئر انیکس بازی Monster Energy Motocross را معرفی کرد

توسط افراسیاب در ۲۲ مهر ۱۳۹۶ , ۱۱:۱۸

بازی Gravel تنها عنوان مسابقاتی شرکت «اسکوئر انیکس» در سال ۲۰۱۸ نیست. بلکه امروز منتشرکننده معروف دنیای بازی‌های ویدیویی، زیر سایه  مسابقات جهانی Monster Energy Cup 2017 شبیه‌ساز موتورسواری خود را بانام Monster Energy Motocross به‌طور رسمی معرفی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Monster Energy Motocross توسط همان استودیویی توسعه می‌یابد که وظیفه توسعه بازی Gravel را نیز بر عهده دارند. بازی شامل تمامی‌ ویژگی‌های است که در دنیای واقعی مسابقات موتورسواری  ۲۰۱۷ Monster Energy AMA Supercross روی می‌دهد، اعم از استادیوم و پیست‌ها، موتورها و ورزش‌کاران واقعی. بازیکنان در این بازی قادر خواهند بود که در دو کلاس ۲۵۰SX و ۴۵۰SX بازی کنند. و کنترل شخصیت بزرگ‌ترین ورزشکاران این رشته مانند Chad Reed، Ken Roczen و قهرمان آخرین دوره یعنی Ryan Dugney را بر عهده بگیرند.

طبق ادعای استودیو بازی Monster Energy Supercross دارای یک مد حرفه‌ای و گسترده وسیعی از شخصی‌سازی می‌شود که در آن اجازه داده می‌شود کاربران دست بازی برای انتخاب موتور و راننده خود داشته باشند. همچنین در این بازی کاربران قادر خواهند بود موتور باب‌ میل خود را بسازند و آن را در مسابقات آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارند. در زیر می‌توانید به تعدادی از تصلاویر منتشرشده از بازی نگاهی بیندازید.

در پایان لازم به ذکر است بازی Monster Energy Supercross در تاریخ ۲۴ بهمن سال ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود؛ همچنین بازی باکمی تاخیر برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز عرضه خواهد شد. به همین ترتیب بازی Gravel نیز برای عرضه در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: