[کپشن هفته ۲] | ویدیو و تصویر از بازی‌تان بفرستید، کپشن بنویسید و بانام خودتان به‌اشتراک بگذارید

توسط تارخ ترهنده در ۲۱ مهر ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

قبل از اینکه شروع به مقدمه‌چینی کوتاهی برای پیگیری این پست بکنیم، تشکری کنیم از همه‌ی دوستانی که به ما حسابی لطف داشتند و از آنها می‌خواهیم توجه و دیدگاه‌هایشان را علاوه بر به‌اشتراک گذاری در @Dbazi_HQ زیر مطالب سایت و همین مطلب نیز به‌اشتراک بگذارند تا روحیه‌ای که ما می‌دهند چندبرابر شود؛ با [کپشن هفته ۲] همراه دنیای بازی باشید.

برای کسانی که غایب بودند و نمی‌دانند قضیه از چه قرار است، توصیه می‌کنیم به این لینک بروید. اگر بخواهیم به‌طور خلاصه بگوییم، ما ویدیو و تصاویر خودمان و شما را در این مطلب قرار می‌دهیم، شما کپشن می‌نویسید و زیر این مطلب کپشن‌هایتان را ارسال می‌کنید و برای هفته بعد، ویدیو و تصویر به @Dbazi_HQ  می‌فرستید همراه با ذکر نام کاربری خودتان؛ ما نیز بهترین ارسالی‌ها ،چه کپشن و چه تصاویر و ویدیوها، را انتخاب می‌کنیم و با دیگر دنبال‌کنندگان دنیای بازی به‌اشتراک می‌گذاریم.

ما هر هفته بعد از انتشار کپشن هفته، کپشن‌های برتر ارسالی را در کانال دنیای بازی با نام خودتان به‌اشتراک می‌گذاریم و آخر هر ماه، در پستی با عنوان [کپشن ماه] برترین کپشن‌ها را با رای شما و مخاطبان کانال تلگرام دنیای بازی انتخاب می‌کنیم؛ در ضمن از طریق حساب کاربری @Dbazi_HQ نیز می‌توانید رد تلگرام با تیم دنیای بازی در تماس باشید و تصاویر، گیف و ویدیوهای خودتان از بازی‌ها را برای‌مان ارسال کنید تا در کپشن هفته‌های بعدی از آنها استفاده کنیم با ذکر نام ارسال‌کننده ویدیو. خیلی خوب دیگر برویم سراغ اصل مطلب:

ویدیوی اول: باگ شیک فورتزا هورایزن ۳

این ویدیو توسط خودم ارسال شده (!) و اگر بخواهم برای آن کپشنی بنویسم این می‌شود: [ص.ق جرقه‌ای!]

این سه تصویر بالا توسط کاربر [WiFiZSmasher] برای ما ارسال شدند که همگی جان می‌دهند برای کپشن‌های عمیق و احساسی! ممنون احمدجان بابت تصاویری که از بازی Bloodborne برای ما فرستادی؛ لطفا برای تصاویر بالا کپشن بنویسید و تصاویر خودتان از بازی‌های محبوب‌تان را نیز برای ما ارسال کنید.

ویدیوی دوم: باگ عجیب بازی NFS Rivlas

این ویدیو توسط کاربر دنیای بازی با نام کاربری [navy203] برای ما فرستاده شد و کپشنی همراه‌اش فرستاده نشده؛ شما برای این ویدیو یک کپشن بنویسید و ارسال کنید.

این سه تصویر نیز ارسالی از طرف خودم هستند؛ جان نمی‌دهند برای کپشن‌هایی که پتانسیل برتر شدن را دارند!؟

ویدیوی سوم: من جمله مشکلات لگ در بازی بتلفیلد ۱

این ویدیو هم توسط کاربر [amir95mohammad] برای‌مان فرستاده شد و کپشن همراه آن نیز این بود:

[اینم از مشکلات پینگ ما ایرانیا تو بتل]

امیرجان دست روی دل‌مان مگذار که خونین است!

این هم سه تصویر آخر دومین کپشن هفته ارسالی از طرف کاربر [خودم:)]. تصویر شماره هشت را ذخیره کرده بودم برای نقد نانوشته‌ام از «اینجاستیس ۲» که اگر الان بخوم برایش کپشنی بنویسم، این را می‌نویسم:

[برداران وارنر عزیز، شمایی نمی‌خواهی قهرمانان تحت لایسنس‌ات خون روی لباس‌های زرق و برق دارشان بپاشد، چه‌طور وسط یکی از مراحل بازی این قابلیت قرار داده می‌شود که یکی از همان قهرمانان انسان‌دوست، یک فرد بی‌گناهی که نشسته و سرش توی کار خودش است را می‌تواند بلند کند و به سمت دیگر قهرمان انسان‌دوست (یا اصلا دشمن و آدم بده) بیندازد!؟]

شما چه کپشنی برای این تصاویر می‌نویسید؟

ویدیوی چهارم: من جمله مشکلات عدم ورود در موقع مناسب در Gears of War 4

این ویدیو هم توسط خودم دوباره ارسال شده (!) که دلیل رخ‌داد چنین اتفاقی نیز این بود که یک بازیکن در لابی منتظر بود وارد بازی شود و این باتی که در حال دویدن به سمت من بود، توسط سرور کشته شد تا بازیکن در انتظار جای او را بگیرد! شما برای این این ویدیو چه کپشنی می‌نویسید؟!

 

خلاصه دیگر نبینم این زیر کپشنی نفرستاده باشید، نبینم برای @Dbazi_HQ نیز ویدیو یا تصویری نفرستاده باشید. تا کپشن هفته بعدی، خدانگهدار؛ البته هستیم و کپشن‌ها را می‌خوانیم و به‌اشتراک می‌گذاریم، نگران نباشید!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید