4 نظر

آخر هفته من (۷) | آخر هفته‌ی گیمی خود را چه‌طور می‌گذرانید؟

توسط در 1 سال پیش
 

سلامی دیگر به خدمت تمامی بازیبازان و موج‌سوارانی که بر روی امواج پراحساس این هنر سوار می‌شوند و غرق در لذت و عشق می‌گردند. یک هفته دیگر نیز سپری شد و به همین سرعت، مهر امسال نیز به پایان خود نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. سرما با سرعت دارد خودش را به ما آدمیان می‌رساند و لباس‌های پشمی و کاپشن‌هایمان را هواخواه‌ است. با تمام این تفاسیر و رخداد‌های گوناگون هستی، آخر هفته‌ها برای گیمر جماعت یک معنی دارد و آن هم وقت خالی و فراغت بیشتر برای لم‌دادن و غرق رویا‌شدن است؛ همراه دنیای بازی با هفتمین آخر هفته من باشید.

فقط برای لذت

نفس‌های آخر هر هفته مامن‌گاه لذت ماست. با مرگ‌اش، خوشی و انرژی را به ما هدیه می‌دهد و البته شنبه‌ای نکبتین دیگری را نوید می‌دهد و گند می‌زند در تمامی آن احساسات خوب! هفته گذشته دو بازی جدید عرضه‌ شد، قسمت دوم حلقه‌بازی استودیو «مونولیت»، «سرزمین میانه: سایه جنگ» و پلتفرمر سه‌بعدی خوش رنگ و لعاب استودیو Gears for Breakfast، «کلاهی در زمان». بازی‌هایی که خوشبختانه در جلب توجه منتقدین هم موفق عمل کرده‌اند. این دومی را خودم هم چهار ساعتی مشغول‌ تجربه‌اش بودم و رضایت خاطر بنده را نیز جلب کرد. بروید در کارش و چند ساعتی سرگرمی خالص و دور از هیاهو و چالش را به خودتان هدیه بدهید.

فقط برای انتقام

پنجمین و آخرین نسخه حماسه جاویدان «هیدئو کوجیما» (Hideo Kojima)، «متال‌گیر سالد 5: درد فنتوم» (MetalGear Solid V: The Phantom Pain) تا 14 آبان برای دارندگان حساب پلاس کنسول پلی‌استیشن 4 برای تهیه رایگان است. آن دسته عزیزانی که هنوز این الماس بی‌مانند را تجربه نکرده‌اند و اسیر جادوی افسانه‌ایش نشده‌اند، فرصت پیش‌آمده بهترین زمان است که کنترل رییس بزرگ را در دست بگیرند و با میلیون‌ها میلیون روش «!» به سراغ مخفی‌کاری و کماندو بازی بشتابند. من هنوز عکس‌هایش را هم که می‌بینم همان هیجان کودکانه و شوق بی‌نهایتی درون‌ام شروع به فوران می‌کند که با دیدن اولین تریلرش به‌من دست‌داد و گویا بعد از 160 ساعت زندگی در آن هنوز سیراب نشد‌ه‌ام و تشنه هنر والای کوجیما و همکاران خلاق‌اش هستم.
«پایر» (Pyre) را نیز هنوز تمام نکرده‌ام. این آخر هفته امیدوارم دیگر پرونده‌ی این اثر خلاقانه برایم بسته بشود و از سرانجام شخصیت‌های دوست‌داشتنی‌اش آگاه بشوم. هجدهمین فیفا را هم چندصباحی بالاخره تجربه کردم که در بهترین شکل ممکن برای یک روزِ روزمره و هستی‌ام را قاپید و من را بنده و خدمت‌گذار درگاه خواستنی‌اش گردانید. «کلاهی در زمان» را هم گه‌گاهی بازی میکنم؛ هرچند که با این سرعت لاک‌پشتی و کمبود وقت، بعید میدانم نه پایر به سرانجامی برسد، نه کلاه عزیز.

فقط برای جنگ

شما عزیزان بازیباز برای آخر هفته‌تان چه برنامه‌ی گیمی دارید «؟» از بین این دو بازی عرضه‌شده کدام‌یک از آنها توجه‌تان را به خود جلب کرده «؟» تجربه‌هایتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر