این آخر هفته بازی Ghost Recon: Wildlands را رایگان بازی کنید

توسط ماهان تیرداد در ۱۹ مهر ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

اخیرا شرکت یوبی‌سافت اقدامی جالب انجام داد و اعلام کرد که در آخر هفته‌ی پیش رو، علاقمندان می‌توانند بازی Ghost Recon: Wildlands را به صورت رایگان تجربه کنند. با جزئیاتی از این آخر هفته‌ی رایگان Ghost Recon: Wildlands همراه دنیای بازی باشید.

تجربه‌ی بخش اصلی بازی و همچنین بخش Ghost war در این آخر هفته، رایگان است. البته، کاربرانی که بازی اصلی را خریداری نموده‌اند، می‌توانند Ghost war را به رایگان دریافت کنند اما دیگر کاربران فقط آخر هفته‌ی پیش رو را برای امتحان کردن این بخش به شکل رایگان مهلت دارند. طبق اعلام یوبی‌سافت این مهلت کوتاه مدت از فردا آغاز می‌شود و در روز یکشنبه به پایان می‌رسد.

علاوه بر آن‌ که امکان پیش‌ دانلود بازی به کاربران رایانه‌های شخصی داده می‌شود، دارندگان کنسول‌های نسل هشتم نیز می‌توانند مثل کاربران رایانه‌های شخصی، از تخفیف ۵۰ درصدی که یوبی‌سافت برای این بازی در می‌گیرد، استفاده کنند. با این حال خبری از امکان پیش دانلود بازی برای نسخه‌های کنسولی در دست نیست. به هر حال، کاربران رایانه‌ی شخصی برای دریافت بازی تنها باید وارد برنامه‌ی Uplay بشوند و اقدامات لازم را انجام دهند.

در این آخر هفته‌ی رایگان شما به محتوای اصلی بازی دسترسی خواهید داشت تا اگر این عنوان یوبی‌سافت نظرتان را جلب کرد، آن را خریداری کنید. پس اگر احساس می‌کنید ممکن است از بازی Ghost Recon: Wildlands خوش‌تان بیاید، این فرصت را از دست ندهید!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: