رمان گرافیکی Arms توسط نینتندو و Dark Horse در سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۱۸ مهر ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

نینتندو جهان و شخصیت‌های بازی مبارزه‌ای Arms را با مجموعه کتاب‌های کمیک توسط انتشارات Dark Horse در سال بعد، گسترش می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان انتشار بازی Arms در تابستان سال جاری برای نینتندو سوئیچ، این بازی ثابت کرد که یک تجربه منحصربه‌فرد است؛ به خاطر محیط رنگارنگ، گیم‌پلی سرعتی و شخصیت‌هایی با بازوهای کش‌دار. سال بعد داستان این شخصیت‌ها را می‌توانیم از سری جدیدی از رمان‌های گرافیکی دنبال کنیم.

انتشارات معروف سری کتاب‌های کمیک Dark Horse اعلام کرد با نینتندو برای بسط و گسترش دنیای شخصیت‌های Arms از طریق انتشار رمان‌های گرافیکی این بازی در سال ۲۰۱۸ همکاری می‌کنیم.

Dark Horse با ارائه نخستین تصویر هنری این کتاب، از بسیاری شخصیت‌های بازی نظیر Master Mummy، Spring Man، Ribbon Girl و شخصیت‌های بسیار دیگری رونمایی کرد. این تصاویر با هنرمندی Joe Ng کشیده شده‌اند که وی پیش‌از این بر روی تصاویر کتاب‌های بسیار دیگری که از روی بازی‌های ویدیویی اقتباس شده بودند کارکرده بود. عناوینی همچون Street Fighter، Darkstalkers و Overwatch. (در زیر میتوانید تصویر ذکر شده را مشاهده کنید)

تا این لحظه هیچ جزئیات مهمی از این کمیک درز پیدا نکرده است، اما به نظر می‌رسد دیدن شخصیت‌های جالب Arms در رسانه دیگری مثل رمان گرافیکی انتخاب درستی باشد و می‌تواند تجربه جالبی را برای طرفداران این سری رقم بزند.

در پایان لازم به ذکر است بازی Arms به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ  عرضه‌شده، و برای دارندگان این کنسول قابل‌دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: