بازی Fear Effect Sedna اوایل سال ۲۰۱۸ برای پی‌سی عرضه می‌شود

توسط افراسیاب در ۱۸ مهر ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

اگر شما یک دستگاه پلی‌استیشن ۱ داشتید، حتما Fear Effect را بیاد می‌آورید. یک بازی خوش‌ استیل ترسناک تیر‌اندازی که اکنون به یک الگوی کلاسیک تبدیل‌شده است. در ادامه با دنیای‌ بازی همراه شوید.

شرکت توسعه‌دهنده فرانسوی Sushee تلاش می‌کند تا یک نسخه کامل بازسازی شده از این بازی را با نام Fear Effect Reinvented بسازد. همچنین قرار است به‌زودی یک نسخه اسپین‌آف از بازی به نام Fear Effect Sedna را نیز عرضه کنند.

نسخه بازسازی شده سال بعد عرضه می‌شود، و حالا Sushe به‌طور رسمی اعلام کرد Fear Effect Sedna هم همچنین. در اوایل سال ۲۰۱۸، در حقیقت بااینکه زمان انتشار بازی مشخص نشده بود اما طبق اخبار قبلی قرار بود بازی در اواخر سال جاری میلادی منتشر شود.

چیزهایی که از بازی تا اکنون می‌دانیم عبارت‌ اند از یک بازی در سبک ایزومتریک تاکتیکی که در زمان محدود باید میان چهار شخصیت جابه‌جا شوید و مراحل را پیش ببرید. پازل‌های سخت، صلاح‌های چندمنظوره، شلوغی، سرعت و گیج‌کنندگی از عناصر اصلی بازی محسوب می‌شوند.

داستان‌ شخصیت‌های سری اصلی بازی بانام‌های Hana، Rain، Deke  و Glas را دوباره کنار هم گردآورده تا با جلادان و گروه‌های شریر مبارزه کنند و سیاره زمین را از شر نیروهای تاریک نجات دهند.

Sushee ادعا می‌کند که یک نسخه کامل از بازی را تمام کرده‌اند و تنها برای اصلاحات جزئی و تست با تیم Indi از شرکت اسکوئر انیکس همکاری می‌کنند.

در پایان لازم به ذکر است نسخه دموی بازی در Steam قابل‌دسترس است و نسخه نهایی بازی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: