مد بتل‌رویال بازی Fortnite بهبود می‌یابد

توسط افراسیاب در ۱۶ مهر ۱۳۹۶ , ۱۵:۱۳

شرکت Epic Games با موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 اصلاحات فراوانی برای بخش «بتل‌رویال» بازی Fortnite انجام داده است تا آن را در غالب استاندارد و ارتقاءیافته درآورد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مد بتل رویال بازی Fortnite را که شرکت Epic Games به‌تازگی منتشر کرده دارای نواقص بسیاری بود که نیاز به بهبود داشت. Epic Games در به‌روزرسانی‌های اخیر دست به ارتقاء بازی و اصلاحات بسیاری زده است. اصلاحاتی در پشتیبانی از سرورها، رندر کردن، عملکرد و اجرای بازی و بهبودهای بسیار دیگری.

نزدیک به ۶۰ هزار بهبود در سرورها مشاهده شده است. و بسیاری که پیش مانده بودند توانستند با این اصلاحات خود را به دیگر کاربران برسانند.

طرفداران این‌گونه بازی‌ها خواستار نقشه‌های عظیم هستند و Epic Games قصد دارد تا ویو و پس‌زمینه‌های واضح و دقیق‌تری را برای این بازی بسازد به گونه ای که از کیفیت اجرا و عملکرد بازی کاسته نشود. که این مورد برای کنسول‌ها که دارای حافظه کمتری نسبت به پی‌سی هستند بسیار مهم می‌باشد.

بعضی از تغییرات ذکرشده در ورژن ۴.۱۸ Unreal Engine 4 که در این ماه عرضه شد قابل‌دسترس هستند. و بقیه هم در ورژن ۴.۱۹ در دسترس قرار می‌گیرند.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Fortnite هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: