حجم نسخه رایانه‌های شخصی بازی Middle-earth: Shadow of War مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۵ مهر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

به‌نظر می‌رسد نسخه رایانه‌های شخصی بازی Middle-earth: Shadow of War قرار است حجم زیادی را بر روی هارد دیسک شما اشغال کند، حتما می‌پرسید چقدر زیاد؟ در جواب باید بگوییم شما به دانلود حجمی معادل ۹۷.۷ گیگابایت نیاز دارید! در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Middle-earth Shadow of War ادامه‌ای است بر دنباله شماره اول خود که توسط استودیو «مونولیث» در دست توسعه قرار دارد و توسط «برادران وارنر» منتشر خواهد شد. از جمله موارد جدید در این نسخه، اضافه شدن خرید درون برنامه‌ای با پول واقعی می‌توان اشاره کرد که در میان محافل سر و صدای زیادی هم به پا کرده است. اکنون هم حجم ۹۷.۷ گیگابایتی نسخه رایانه‌های شخصی خبر از یک دانلود حجیم را برای مخاطبان این بازی می‌دهد.

حجم دانلود بازی، توسط ادیتور وب‌سایت IGN یعنی «دَن استاپلتون» و با انتشار پستی در شبکه توئیتر لو رفت. هم‌چنین استاپلتون حجم دانلود نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو را نیز ۶۹.۹۳ گیگابایت اعلام کرد که باز هم عدد بزرگی به حساب می‌آید.

در نهایت باید اشاره کرد، بازی Middle-earth: Shadow در تاریخ سه شنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان به طور خاص از دو کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس هم پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: