داخل کنسول اکس‌باکس وان اکس تصویر Master Chief قرار دارد که سوار بر عقربه قول‌پیکری است

توسط افراسیاب در ۱۵ مهر ۱۳۹۶ , ۱۴:۲۶

به نظر می‌رسد که در داخل هر سیستم کنسول اکس‌باکس وان اکس یک تصویر منحصربه‌فرد از شخصیت‌های بازی‌های این کنسول وجود دارد، که احتمالا تصویری است که شما انتظارش را ندارید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در یک ویدیوی جدید منتشرشده از کانال یوتیوب اسپانیایی Unocero نشان می‌دهد که در داخل سیستم کنسول اکس‌باکس وان اکس یک عکس کارتونی از شخصیت Master Chief وجود دارد که در حال راندن یک عقربه قول‌ پیکر می‌باشد.

به‌احتمال زیاد شما خود هیچ‌وقت تصویری که در کنسولتان وجود دارد را نمی‌بینید زیرا اگر کنسولتان را بازکنید گارانتی آن باطل خواهد شد. اما همین‌که بدانید در داخل کنسول شما Master Chief حضور دارد و سوار بر عقربه آماده رفتن به صحنه نبرد است، به‌اندازه کافی حس خوبی به شما انتقال خواهد داد. تصویر اشاره‌شده را در پایین می‌توانید ببینید.

برای اولین بار نیست که مایکروسافت تصویر Master Chief و دیگر شخصیت‌هایش را در داخل کنسول اکس‌باکس قرار می‌دهد. پیش‌ازاین نیز تصاویری از دیگر قهرمانان این ‌کنسول در داخل کنسول اکس‌باکس وان اس قرار داده شده بود.

کنسول اکس‌باکس وان اکس از ۱۶ آبان سال جاری در بازار عرضه می‌شود. قیمت آن ۵۰۰ دلار آمریکا بوده. و رکورد قوی‌ترین و کوچک‌ترین کنسول تاریخ مایکروسافت را به نام خود ثبت کرده است. تمامی بازی‌های اکس‌باکس وان را اجرا می‌کند و تمامی کنترلرها و از تمامی لوازم جانبی اکس‌باکس وان پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: