جدول برنامه‌های بلیزکان ۲۰۱۷ مشخص شد

توسط ماهان تیرداد در ۱۴ مهر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

شرکت «بلیزارد» بالاخره جدول برنامه‌های بلیزکان ۲۰۱۷ را منتشر کرد. حال اگر طرفدار بلیزارد و بازی‌هایش هستید و صبرتان در حال اتمام است، باید بگوییم که خبرهای خوبی برای شما در راه هستند! در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد بلیزکان امسال همه چیز دارد به جز دیابلو! بله، می‌توان گفت تقریباً تمامی عناوین مشهور و مهم بلیزارد به جز دیابلو در این رویداد مهم حضور دارند! اخبار خوب و مهمی برای دوستداران بلیزارد در این رویداد وجود خواهد داشت. از جدول منتشر شده می‌توان اطلاعات گوناگونی به دست آورد اما مهمترین آن‌ها بخش‌هایی هستند که شرح گام بعدی برای هر عنوان ساخته‌ی این شرکت را نوید داده‌اند.

در این لینک شما می‌توانید جدول کامل و رسمی را مشاهده کنید. و اما آنچه قرار است از گام‌های بعدی عناوین مورد ‌علاقه‌ی خود، در رویداد بلیزکان ۲۰۱۷ شاهد باشید!

World Of Warcraft:

در یک بررسی اجمالی بر روی بخش‌های Heroes of the horde و Alliance همراه توسعه‌دهنده‌ها باشید تا اطلاعاتی پیرامون به‌روزرسانی‌ها و قابلیت‌های جدید و آنچه در آینده در فروشگاه خواهد بود، کسب کنید.

StarCraft 2:

به جمع تیم توسعه‌دهنده بپیوندید و اطلاعاتی راجع به گام‌های بعدی برای این عنوان و به‌روزرسانی‌ها، کسب کنید. سورپرایز‌هایی نیز در راه هستند!

Hearthstone:

خوش آمدید ماجراجویان! همگی در این کاروانسرا جمع شوید تا ببینید که چه چیز برای شما تدارک دیده‌ایم و نیز از چگونه پایان یافتن Year of the mammoth آگاه شوید!

Blizzard Social:

در battle.net به ما ملحق شوید تا از جدیدترین ابزارهایی که ما برای اتصال کاربران در نظر گرفته‌ایم بازدید کنید.

Overwatch:

مامورین اورواچ! تیم‌های‌ خود را برای جلسه‌ی توجیهی ماموریت بعدی خود، آماده کنید! با اطلاعاتی پیرامون به‌روزرسانی‌های جدید در بلیزکان همراه ما باشید!

Heroes of Storm:

در چشم طوفان خیره شوید تا ما به‌روزرسانی‌ها و تغییراتی شگفت‌انگیز در این عنوان را برایتان به تصویر بکشیم!

البته بعضی بخش‌های این جدول اطلاعاتی جالب‌تر از دیگر بخش‌ها ارائه می‌کنند. برای مثال به نظر می‌رسد که یک دنباله‌ی جدید برای World Of Warcraft در راه باشد و این که سورپرایزهای Starcraft 2 می‌توانند بسیار جالب باشند. در هر حال برای کسب اطلاعات کامل و دقیق باید چیزی حدود یک ماه دیگر صبر کنیم! رویداد بلیزکان ۲۰۱۷ دوازدهم آبان ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: