پلی‌استیشن ۴ می‌تواند پلتفرم بعدی برای بازی PUBG باشد

توسط مهرداد حقگو در ۱۳ مهر ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

ممکن است بازی PUBG به پلی‌استیشن ۴ بیاید، طبق یک گزارش جدید که نشان می‌دهد پس از آنکه این بازی در اواخر امسال برای Xbox One راه‌اندازی می‌شود، توسعه‌دهنده بازی به دنبال گسترش مخاطبان خود خواهد بود؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این خبر از پروفایل اخیر «برندن گرین» (طراح بازی PUBG) در سایت Bloomberg می‌آید. در آن، خروجی نشان‌دهنده این است که استودیو بازی Bluehole مذاکراتی با صاحبان اصلی پلتفرم داشته است تا بازی Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG) را به کنسول‌های مختلف برسانند.

پس چه‌زمانی بازی PUBG به پلی‌استیشن ۴ می‌آید؟ هیچ تاریخ مشخصی وجود نداشت که نشان دهد طرفداران PlayStation می‌توانند منتظر انتشار بازی قبل از انتشار نسخه Xbox One در اواخر امسال باشند.

استودیو بازی Bluehole، توسعه‌دهنده بازی PUBG، به‌طور مستقیم به مایکروسافت کار میکند تا هرچه زودتر بازی خود را برای Xbox تهیه کنند. مایکروسافت منابع توسعه خود را به Bluehole برای تسریع در توسعه کنسول بازی و حفظ کیفیتِ آن ارائه کرده است.

این به خوبی می‌تواند تاریخ انتشار PUBG را روی پلی‌استیشن ۴ تسریع کند، زیرا سیستم عامل‌ها برای توسعه بسیار مشابه هستند. به هرحال، اول دارندگان اکس‌باکس وان آن را تجربه می‌کنند و مشخص نیست که آیا مایکروسافت دوره انحصاری برای این بازی دارد یا نه.

به عنوان یک بازی که هنوز مراحل ساخت آن کامل نشده است، PUBG سالی بسیار موفق داشته است. با فروش میلیون‌ها نسخه در Steam Early Access، بازی PUBG رکوردی برای اکثر بازیکنان همزمان در Steam تنظیم کرده است.

بازی و مفهوم آن قدری محبوب است که شرکت Epic Games اخیراً برای شکست Player Unknown در بازار کنسول بازی Fortnite: Battle Royale را به صورت رایگان منتشر کرده است.

در هر صورت، مگراینکه مذاکرات به کلی به‌هم بخورد، به نظر می‌رسد دارندگان پلی‌استیشن ۴، بازی PUBG را احتمالاً تا اوایل سال آینده تجربه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: