مایکروسافت تغییراتی کلی در برنامه‌ی موزیک اکس‌باکس وان اعمال خواهد کرد

توسط ماهان تیرداد در ۱۳ مهر ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۵

طبق آخرین اخبار، مایکروسافت قصد دارد که برنامه‌ی موزیک اکس‌باکس وان را به کلی تغییر دهد. این تغییر اساسی شامل بازنشسته شدن برنامه‌ی Groove Music و جایگزینی آن با برنامه‌ی Spotify می‌شود. در ادامه با جزئیات بیشتر، همراه دنیای بازی باشید.

پس از عرضه برنامه‌ی جامع موسیقی Spotify برای اکس‌باکس وان در دو ماه قبل، حال ظاهرا مسئولان شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته‌اند تا این برنامه را جایگزین Groove Music کنند و پیرو همین امر مایکروسافت رسماً اعلام کرد که برنامه‌ی موزیک فعلی اکس‌باکس وان، به زودی از کار خواهد افتاد.

این طرح از دو ماه بعد اجرا خواهد شد و با آغاز آن، سرویس اشتراک Music Pass و همچنین تمامی خرید‌های آنلاین موسیقی از طریق Store متوقف خواهند شد. برنامه‌ی Groove Music اما، به شکل یک پخش‌کننده‌‌ی موسیقی برای آهنگ‌‌های ذخیره شده بر روی حافظه‌ی خود اکس‌باکس یا در فضای One Drive باقی خواهد ماند ولی قابلیت استریم رایگان نیز از این برنامه حذف خواهد شد.

البته در این میان خبر خوبی هم موجود است! به سبب همکاری که میان مایکروسافت و Spotify شکل گرفته است، استفاده‌کننده‌‌‌گان از سرویس اشتراک Music Pass می‌توانند پلی‌لیست‌ها و کالکشن‌های خود را به برنامه‌ی Spotify منتقل کنند و چیزی را از دست ندهند. تغییر اساسی برنامه‌ی موزیک اکس‌باکس وان، می‌تواند تحولی خوب یا یک تغییر ناراضی کننده برای کاربران باشد. نظرات خود پیرامون این موضوع را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: