بازی Cuphead روی رایانه‌های شخصی گلیچی دارد که فایل‌های ذخیره شده در سیستم را حذف می‌کند

توسط مهرداد حقگو در ۱۳ مهر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۵

نسخه Xbox One و PC بازی Cuphead روز جمعه گذشته منتشر شد و حسابی مورد استقبال کاربران و منتقدین قرار گرفت. با این حال، بازی گلیچی دارد که در نسخه PC اخیراً کشف شده قطعاً می‌تواند بازی را حتی به تجربه‌ای خسته‌کننده تبدیل کند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

باتوجه به اخبار سایت Polygon، به نظر می‌رسد که در بازی Cuphead مشکلی وجود دارد که باعث می‌شود بازیکنان بخشی از فایل‌های ذخیره شده خود را از دست بدهند. به نظر می‌رسد این منحصر به افرادی باشد که در رایانه‌های شخصی با ویندوز ۱۰ بازی را اجرا می‌کنند؛ با این حال، اگر بازیکنی از ویژگی Xbox Play Anywhere برای تعویض از Xbox One و PC استفاده کند، آنها هم به این مشکل برمی‌خورند. تعدادی از بازیکنان گزارش کرده‌اند که پس از خروج از بازی، مقدار قابل توجهی از اطلاعات ذخیره شده را از دست می‌دهند. از آنجایی که تعدادی از غول‌های بازی فوق‌العاده دشوار هستند، اصلاً جالب نیست که وقتی می‌خواهید بازی را شروع کنید متوجه شوید که مرحله‌ای که در آن غول را کشته‌اید ذخیره نشده است و باید از اول دوباره آنها را شکست دهید.

ظاهراً، عیبی در استفاده از کلیدهای ALT-Tab برای خروج ناگهانی از بازی وجود دارد که موجب اشکال در ذخیره می‌شود. استودیو بازی MDHR، سازنده بازی Cuphead، هنوز موفق به رفع این عیب نشده است، اما بازیکنان را مطلع می‌کند:

یک راه حل موقت وجود دارد، آن هم اینکه از کلید ALT-Tab برای خروج ناگهانی از بازی استفاده نکنید. ظاهراً این اقدام، بازی را در ذخیره کردن مراحل بعدی ناتوان می‌کند. امیدواریم با دانستن این نکته، شما بتوانید از این مسئله جلوگیری کنید تا ما پچ بازی را ارسال کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: