بازی Need for Speed Payback اجازه خاموش کردنِ پخش خراب شدن ماشین را می‌دهد

توسط مهرداد حقگو در ۱۱ مهر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

تیم سازنده بازی «جنون سرعت» (Need for Speed) شرکت EA به بازیکنان گزینه‌ای برای خاموش یا روشن کردن دوربین پخش خراب شدن ماشین در بازی Need for Speed Payback ارائه می‌کند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

برای اولین بار در نمایشگاه E3 شرکت EA به نمایش گذاشته شد، بازی Need for Speed Payback با دوربینی که ویرانی داخل بازی را با حرکت آهسته نشان می‌دهد، از انهدام لذت می‌برد. درحالی که این اتفاق تماشایی به نظر می‌رسد، هرکسی که نسخه آزمایشی را بازی کرده باشد می‌داند که می‌تواند جریان بازی را متوقف کند و حتی در طول مسابقات سخت و هیجانی به مزاحمی وحشتناک تبدیل شود.

شرکت EA می‌گوید:

زمانی که در ابتدا Highway Heist را در نمایشگاه EA Play نمایش دادیم، بخشی از بازخوردهایی که دریافت کردیم پیرامون توالی دوربین کوچک بود که درهنگام تصادف کردن ماشین نمایش داده می‌شد. ما تحقیقاتی را آغاز کردیم که بفهمیم چه احتمالاتی ممکن است و مفتخریم تأیید کنیم که دوربین‌های تصادف ماشین گزینه‌ای هستند که شما آنها را کنترل می‌کنید. روشن نگه‌شان دارید، یا خاموش‌شان کنید، این کاملاً به شما بستگی دارد.

نسخه اصلی و نسخه Early Access بازی Need for Speed Payback در ۲ نوامبر (۱۱ آبان)، نسخه Deluxe در ۷ نوامبر (۱۶ آبان) و ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) وارد بازار می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: