بازی‌های جدیدی چون State of Decay در این ماه به سرویس Xbox Games Pass اضافه می‌شوند

توسط مهرداد حقگو در ۱۱ مهر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

به‌روز‌ رسانی ماه اکتبر برای سرویس Xbox Games Pass با عناوین جدیدی مثل Street Fighter IV و State of Decay و ۵ عنوان دیگر از راه رسید؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به‌عنوان ابتکار جدیدی برای رضایت کاربران Xbox، سرویس Xbox Games Pass به مشترکین مجموعه‌ای غنی از بهترین عناوین، با خاصیت انتخاب بازی‌های ماه آینده به منظور نمایان کردن قسمتی از آنها برای هرکس را می‌دهد.

در وب‌سایت Xbox Wire، شرکت مایکروسافت انتخاب آخرین بازی‌هایی که قرار است به Xbox Games Pass اضافه شود را به اشتراک گذاشته است، اشتراک ماهانه این سیستم کاربران را با مجموعه‌ای از بازی‌ها فراهم می‌کند که با اشتراک فعال بازی کنند.

۷ بازی دیگر به این مجموعه روز ۱ اکتبر اضافه شده‌اند، علاوه بر ۱۰۰+ بازی که درحال حاضر از طریق این سرویس در دسترس است. عناوین جدید شامل Costume Quest 2، The Bug Butcher، State of Decay، Street Fighter IV، Saint’s Row: Gat Out of Hell، Cursed Castilla و Tower of Guns هستند. هرکدام در ماه بعد برای بازی کردن در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و ترکیبی زیبا از مبارزه و بقا برای بازیکنانی که خواستار کمی تنوع در زندگی (گیمینگ) خود هستند، فراهم می‌شود.

جدیدترین اضافات Xbox Games Pass در تاریخ ۱ اکتبر اضافه شده‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: