گسترش محصولات یوبی سافت در آسیا با سرمایه‌گذاری بر فن‌آوری‌های روز

توسط افراسیاب در ۱۰ مهر ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

یوبی‌سافت در حال گسترش پنج درصدی سرمایه‌گزاری خود با تمرکز بر فن‌آوری‌های آینده این صنعت ازجمله واقعیت مجازی و Cloud-Based Games را در چین و دیگر کشورهای آسیایی دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

طبق گزارش اجلاس سالانه سهامداران شرکت یوبی‌سافت که در یکشنبه برگزار شد، توسعه‌دهنده و منتشرکننده فرانسوی یوبی‌سافت به پیش‌بینی آینده این صنعت و افزایش پنج درصدی سرمایه‌ پرداختند.

طبق اظهارات آقای Yves Guillemot رئیس و ناظر اجرایی یوبی‌سافت، شرکت در چند سال اخیر سهام خود را از ۱۵ درصد به ۲۰ درصد افزایش می‌دهد. و طبق پیش‌بینی متخصصین کاربران حرفه‌ای به‌سرعت به‌سوی فن‌آوری‌های جدید مانند Cloud gaming خیز برداشته اند. که آسیا نیز از این قاعده مستثنا نیست.

آقای Guillemot توقع دارد سرنوشت این صنعت با فن‌آوری‌هایی که در حال شکل‌گیری اند گره بخورد. فن‌آوری‌هایی همچون Cloud Gaming، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده که منجر به گسترش محصولات یوبی سافت شود.

علاوه بر افزایش سرمایه گزاری در آسیا به‌خصوص چین که بازی موبایل در آن رونق فراوانی دارد یوبی سافت به فکر افزایش سهام خود در بازار روسیه نیز است.

طبق پیش‌بینی همکاران Gillemot صنعت بازی در کشور چین در سال‌های اخیر از رتبه ششم به رتبه دوم بازار جهان صعود می‌کند.

با نگاهی به محصولات یوبی سافت در آینده، این شرکت در ماه جاری دو بازی بزرگ روانه بازار می‌کند که اولی South Park: The Fracured but Whole در شنبه ۱۵ مهر و دیگری Assassin’s Creed: Origins در یک شنبه ۷ آبان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: