به نظر می‌رسد داستان Red Dead Redemption 2 پیش از داستان قسمت نخست روی می‌دهد

توسط افراسیاب در ۸ مهر ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۸

همچنان با نمایش دومین تریلر بازی جهان باز Red Dead Redemption 2 مشتاقانه منتظر جزئیاتی هستیم که به‌طور رسمی از طرف راک استار تائید شوند. اما مهم‌ترین ویژگی‌ای که در تریلر مذکور به آن پرداخته شد معرفی داستان قابل پیش‌بینی آن بود، که در اصل یک پیش‌نمایش به نظر می‌رسد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

دومین ویژگی بارز این تریلر، معرفی شخصیت جدید و اصلی Arthur Morgan به‌جای John Marsden در نسخه‌های پیشین است. شخصیتی که به باند Van Der Linde تعلق دارد و به همراه این گروه یاغی‌گر، به قتل و غارت در سرزمینی پهناور و بی‌قانون در قلب آمریکا می‌پردازد.

بدون شک یکی از به‌‌یادماندنی‌ترین قسمت‌های نسخه اول RDR طریقه پیوستن شخصیت John Marsden به دسته تبهکاران بود. بنابراین اشتیاق فراوانی پیرامون حوادث و اتفاقاتی وجود دارد که قرار است Arthur Morgan را به یکی از عوامل این گروه برساند.

با جزئیات اندکی که تاکنون از بازی منتشرشده هنوز شاهد ویژگی جدید و بارزی که آن را از نسخه قبلی متمایز کند دیده نمی‌شود و تقریبا بازی طبق روال نسخه اول پیش‌ می‌رود. راک‌استار در تعریف روایت‌های همزمان و مراحل چندگانه سابقه‌ای طولانی دارد. بنابر این برای تجربه داستان قسمت دوم تا بهار ۱۳۹۷ باید صبر کنیم.

لازم به ذکر است بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: