تماشا کنید: تریلر قسمت دوم Batman: The Enemy Within منتشر شد

توسط مسعود محمودپور در ۷ مهر ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

Telltale دنباله‌ی تحسین برانگیز بتمن را ادامه می‌دهد و تنها چند روز تا انتشار قسمت دوم از فصل دو باقی‌مانده است. این‌بار به‌نظر می‌رسد شوالیه‌ی تاریکی از نهایت توان خود برای متوقف کردن تاریکی جدیدی که در شهر گاتهام ظهور کرده است، استفاده خواهد کرد. رابطه‌ی عجیب بین هر شخصیت، «بروس وین» و بازیکنان را محبور می‌کند که اتحادی را تشکیل دهند تا رابطه‌های دیگر را تحت خطر قرار دهند. برای جذاب‌تر شدن کار، در پایان تریلر یک موجود رذل نیز نشان داده شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این یک دید کلی از اتفاقاتی بود که در قسمت دوم رخ خواهند داد. مرگ یک موجود رذل به‌دست یک قاتل ناشناخته تنها شروع کار است. وقتی انفجار در گاتهام رخ می‌دهد، بتمن با یک دشمن جدید رو‌به‌رو می‌شود. این دشمن قدرتی دارد که می‌تواند حتی شوالیه‌ی تاریکی را سرنگون کند. بروس وین در لباس میلیونر با یکی از دوستان «جان دو» (John Doe) و گرفتار دسیسه‌ای می‌شود که تنها راه فرار بیش‌تر درگیر شدن است. اما به چه قیمتی؟

این قسمت نه تنها باید فوق‌العاده بودن قسمت اول را ادامه دهد، بلکه انتظاراتی که در نگاه اولیه به فصل ایجاده شده را برآورده کند. با توجه به روندی که Telltale تاکنون داشته است، می‌توان اطمینان داشت که آن‌ها موفق به این کار خواهند شد.

Batman: The Enemy Within یازده مهر برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، مک و موبایل منتشر می‌شود. می‌تواند در زیر تریلر آن را مشاهده نمایید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/yFLA8/vt/frame[/aparat]
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: