بلیزارد اپلیکیشن Battle.net را برای دستگاه‌های مبتنی بر آندروید و آی‌اواِس عرضه کرد

توسط سهیل حسینی در ۶ مهر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

در سال ۲۰۱۲، شرکت «وَلو» یک نسخه تلفن همراه برای شبکه استیم عرضه کرد که گفته می‌شد قابلیت‌های سرویس شبکه استیم را گسترش می‌دهد. در حال حاضر، شرکت بلیزارد نیز اپلیکیشن Battle.net را برای دستگاه‌های آندروید و آی‌اواِس عرضه کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر شما همیشه می‌خواستید تا در راه، یا بیرون از منزل ببینید دوستانتان در شبکه Battle.net مشغول انجام چه بازی‌های هستند یا به سرعت قصد دارید دوستی را به لیست خود اضافه کنید، هم‌اکنون با اپلیکیشن Battle.net از شرکت بلیزارد به تمام موارد بالا دست خواهید یافت. این برنامه برای هر دو سیستم عامل آندروید و آی‌اواس در دسترس است و تمامی ویژگی‌های نسخه رومیزی این برنامه را می‌توانید بر روی تلفن همراه خود نیز داشته باشید.

با استفاده از این برنامه، می‌توانید دوستان خود را از طریق آی‌دی بتل‌تگ، کد کیوآر یا ایمیل به لیست دوستان اضافه کنید و به گفت‌گو بپردازید. اما در این‌جا گزینه‌ای برای خرید بازی‌ها یا نصب آن‌ها به‌صورت کنترل از راه دور وجود ندارد. برنامه اهراز هویت نیز در اپلیکیشن جداگانه به کار خود ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است این برنامه کاملا رایگان بوده و اگر از کاربران این سرویس هستید، می‌توانید همین حالا نسبت به نصب و راه‌اندازی آن بر روی دستگاه هوشمند خود اقدام نمایید. برای دریافت برنامه روی آی‌او اس از طریق این لینک، و برای دانلود نسخه آندروید از این لینک می‌توانید اقدام نمایید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: