تخفیف ویژه مجموعه بازی Assassin’s Creed در شبکه استیم

توسط سهیل حسینی در ۶ مهر ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

تا انتشار جدیدترین نسخه از مجموعه بازی Assassin’s Creed زمان زیادی باقی نمانده است. قطعا، فرصت خوبی خواهد بود تا بخواهید قبل از انتشار «فرقه اساسین: ریشه‌ها» (Assassin’s Creed: Origins) نگاهی به عناوین قبلی این مجموعه داشته باشید. در جدیدترین حراجی استیم، کل مجموعه شامل تخفیف بسیار خوبی شده که دیدن آن خالی از لطف نیست. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در این حراجی، می‌تواند دو شماره اول از مجموعه بازی Assassin’s Creed را با ۶۶ درصد تخفیف و با قیمتی معادل ۴ دلار خریداری کنید. بازی «فرقه اساسین: افشاگری‌ها» (Assassin’s Creed Revelations) نیز با قیمت ۶.۷۹ دلار در دسترس است. دو نسخه مستقل و جدا از بازی اصلی با نام‌های Liberation و Freedom Cry به‌ترتیب با قیمت‌های ۶.۷۹ دلار و ۵.۰۹ دلار موجود هستند.

نسخه‌های Black Flag با قیمت ۶.۷۹ دلار، Rogue با قیمت ۶.۷۹ دلار و Unity با قیمت ۱۰.۱۹ دلار به همراه Syndicate با قیمت ۱۵.۹۹ دلار نیز تخفیف قابل توجهی خورده‌اند. اگر هم قصد خرید هر چهار نسخه را به‌صورت یک‌جا دارید، می‌توانید باندل «فرقه اساسین» (Assassin’s Creed Bundle) را که شامل هر چهار بازی مذکور است با قیمت ۳۵.۷۸ دلار خریداری کنید.

در پایان لازم به ذکر است، این تخفیفات تا پایان روز جمعه ادامه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه فروشگاه استیم مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: