بازی SOMA تاکنون بیش از ۶۵۰ هزار بار دانلود شده است

توسط سهیل حسینی در ۶ مهر ۱۳۹۶ , ۱۲:۲۵

استودیو «فریکشنال گیمز» اعلام کرد بازی SOMA با گذشت دو سال، ۶۵۰ هزار بار دانلود شده است. هم‌چنین، توسعه دهنده اعلام کرد که آن‌ها دو پروژه معرفی نشده در دست ساخت دارند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی SOMA در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک و لینوکس منتشر شد و در همان سال ۴۰۰ هزار بار دانلود شد، این بدان معنا است که ۲۰۰ هزار دانلود دیگر مربوط به سال گذشته است. این آمار و ارقام از نظر خود فریکشنال گیمز به عنوان «نتایج بسیار خوب» توصیف شد.

توجه داشته باشید؛ این رقم مربوط به فروش بازی نیست، به عنوان مثال بازی SOMA به عنوان بخشی از پکیج ماهانه وب‌سایت هامبل باندل بود و این یعنی هر کسی که در این سایت اشتراک داشت، قادر به دانلود یک کپی از بازی بود و بنابراین این واقعا «فروش» محسوب نمی‌شود.

بنا بر گفته‌ی استودیو، بازی SOMA برای این شرکت سوئدی یک گام رو به جلو بوده و پولی که از فروش این بازی عاید آن‌ها شده به راحتی موجب شده است تا قادر به توسعه بازی بعدی خود باشند. هم‌چنین استودیو خاطرنشان کرد که آن‌ها دو پروژه با هدف انتشار در ۲ سال را دارند. استودیو جزئیات بیشتری پیرامون این موضوع نگفت و احتمالا معرفی بازی‌های آینده این شرکت در شش ماهه اول سال ۲۰۱۸ انجام خواهد شد.

دیگر پروژه این شرکت نیز گفته شد مراحل خوبی را طی می‌کند، اما به دلیل استفاده از فناوری‌های جدیدتر، روند توسعه آن با تاخیر روبرو شده است. جزئیات زیادی پیرامون این پروژه وجود ندارد، اما سازنده آن اشاره کرد که بازیکن در این عنوان، ترس و وحشت را لمس خواهد کرد. انتشار این عنوان به این زودی‌ها نخواهد بود و برای همین هیچ جزئیاتی از آن در آینده نزدیک به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: