تریلر بازی Need for Speed Payback زیرنویس فارسی EA

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Need for Speed Payback از چالش‌های «دره‌ اقبال» می‌گوید + زیرنویس

توسط علی ارکانی در ۵ مهر ۱۳۹۶ , ۱۹:۲۴

آخرین تریلر بازی Need for Speed Payback  که توسط EA منتشر شده، نشان می‌دهد که بازیکنان در این بازی چه تجربه‌هایی را پیش رو خواهند داشت. شاید ماشین‌ها در بازی‌های مسابقه‌ای بیشترین اهمیت را داشته باشند، اما نباید از محیط روایت داستان بازی هم غافل شد؛ خصوصا در یک عنوان جهان باز و متمرکز بر سرقت خودرو مثل بازی Need for Speed Payback. به همین دلیل EA تریلر «به دره اقبال خوش آمدید» را منتشر کرده که بر اهمیت گشت و گذار در جاده‌های پر پیچ و خم این عنوان تاکید دارد. با دنیای بازی همراه باشید تا این تریلر را با زیرنویس فارسی تماشا کنیم.

شما می‌توانید با رانندگی در این دنیای الهام گرفته از لاس وگاس، چیزهای زیادی پیدا کنید. بسیاری چالش‌ها و مسابقات در بازی وجود دارد که با گروه‌ها و دار و دسته‌های درون بازی مرتبط هستند. فروشگاه‌های ماشین و قطعات مختلفی هم در این محیط قرار دارند که شما می‌توانید با سر زدن به آنها آنچه که نیاز دارید را تامین کرده و در گاراژ‌هایی که می‌خرید ماشین رویایی خود را بسازید. اگر هم به دنبال تعقیب و گریز‌های پر هیجان هستید، نقاطی در جهان Need for Speed Payback وجود دارد که می‌توانید به آنجا رفته و طی یک تعقیب و گریز با پلیس، هرچه می‌توانید به جیب بزنید.

شاید جذاب‌ترین عنصر بازی Need for Speed Payback، وجود ماشین‌های اسقاطی مخفی در نقاط مختلف جهان بازی باشد. این عنصر که پیش از این در بازی The Crew از Ubisoft با آن آشنا شدیم، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا قطعات ویژه‌ای را در بازی پیدا کره و پس از تعمیر، آنها رادر ماشین‌های خود استفاده کنند. آن طور که در این تریلر گفته می‌شود، این قطعات از بهترین لوازم ماشین‌های درون بازی هستند و به همین دلیل باید آنها را پیدا کنید.

بازی Need For Speed Payback، جدیدترین عنوان از این سری محبوب EA در تاریخ جمعه، ۱۹ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

برای تماشای این تریلر از این لینک استفاده کرده و زیرنویس آن را از لینک زیر دانلود کنید.

Need for Speed Payback Welcome to Fortune Valley – زیرنویس

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: